Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen kifogást írjak egy...

Milyen kifogást írjak egy fiúnak, hogy ne sértődjön meg és akarjon még velem írogatni, de elfogadja, hogy nem akarok vele hívásozni?

Figyelt kérdés
Tegnap végre elkezdtünk dumálni és azt írta, hogy fel akar hívni messengeren én mondtam neki, hogy most nem jó meg nincs kamerám, azt írta okés. És utánna még írta, hogy akkor, holnap felhív este videochatbe(vagyis már ma este) mivel ma van már. Beleegyeztem, de aztán rájöttem, hogy nem jó ötlet.....

2021. márc. 30. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Azt döntsd el mit szeretnél tőle, ha csak barátkozni, akkor mondd meg neki. Amúgy meg egy videóhívásba nem halsz bele, esetleg hanghívás.
2021. márc. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd abba az írogatást is.
2021. márc. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap kezdtél el beszélni vele de már videochat? Elég érdekes
2021. márc. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Mond meg neki, hogy nem szeretsz videochaten beszélgetni vagy hívásban.

Ha hivatalos ügyben hívnak is zavarni szokott ezért nem érzed jól magad közben. Zavarban vagy stb. Beszélgessetek írásba és ha majd találkoztok egyszer akkor beszélgettek úgyis személyesen. Szerintem ez elfogadható indok és nem is kell nagyon hazudni.

2021. márc. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Az egyesnek adok igazat. Döntsd el, hogy mit szeretnél tőle! Ha ő videózna is veled, nyilván ő többet is szeretne tőled, mint pusztán csak írogatni és beszélgetni. Ha te semmit nem szeretnél tőle, úgy a tisztességes, hogy ezt őszintén leírod neki. Ha viszont el tudod képzelni, hogy lehet köztetek több is, akkor mondd meg neki, hogy neked ez még korai, nem szeretnél videózni vele, viszont szívesen folytatnád a beszélgetést.
2021. márc. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pizsamában vagy, és nem akarod, hogy lásson.
2021. márc. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!