Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak, ha egy fiú azt...

Mit csináljak, ha egy fiú azt írja nekem este messengeren, hogy le akar velem feküdni meg este mindig erőszakos kicsit és nem nagyon ért meg... De ha délelőtt beszélgetünk egyátalán nem erőszakos és nem is nyomul erőszakosan szerintetek mi az oka?

Figyelt kérdés
hogy délelőtt teljesen jó fej, este erőszakos.

#normális #bunkóság #este erőszakos #délelőtt értelmes
2021. márc. 31. 09:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
45%

Mondjuk meg neked, hogy mit válaszolj rá?


Kérdezd meg tőle, miért lesz erőszakos. Egyszerűbb, mint itt találgatni.

2021. márc. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
DE ha megkérdezem, mindig egy szeretlekkel és két szivecskével és egy lakat emojival elintézi és utánna megint jó fej egy darabig és utánna megint előröl amit írtam.
2021. márc. 31. 09:21
 3/31 A kérdező kommentje:
Meg a nyugi babyt vagy babym-et is szokta írni egy erőszakosabb kérdése után...
2021. márc. 31. 09:23
 4/31 anonim ***** válasza:
96%

Este iszik.

Ez a legvalószínűbb.

2021. márc. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
97%
Estére már kanos.
2021. márc. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Igazad lehet mert azt is csinálta, hogy átküdött egy idegen srácról képet este és azt kérdezte,hogy lefeküdnél vele? DE undorító volt a srác én meg írtam, hogy dehogyis XD. Erre ő a szokásos dumát: Nyugi baby nem is kell csak hülyültem.
2021. márc. 31. 09:30
 7/31 anonim ***** válasza:
95%
De minek beszélsz még vele??
2021. márc. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Mert tetszik és ki akarok róla deríteni valamit...
2021. márc. 31. 09:36
 9/31 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, miért vagy ennyire ostoba? Ez a fiú csak le akar veled feküdni. Erőszakos dolgokat ír neked, nem is érti meg, hogy ezt te nem akarod, akkor mégis miért beszélgetsz még vele? Én megértem, hogy tetszik, de higgy nekem, nagyon sok sokkal értelmesebb és valamirevalóbb fiú/férfi van még a világon, nehogy már leragadj egy ilyen gyökérnél!
2021. márc. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
95%
Erőszakos, ha alkohol hatására csinálja, az még rosszabb, gondold át, hogy biztosan kell-e neked ilyen ember. Többmilliárd emberből biztos találnál normálisak között is olyat, aki tetszik.
2021. márc. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!