Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha sokszor odanéztek egy...

Ha sokszor odanéztek egy pillanatra egy csajra, akkor tetszik?

Figyelt kérdés
Van akin ezt észrevettem, de csak akkor ha nincs közel hozzám. Amikor közel voltam hozzá, akkor többször is úgy sétált el mellettem hogy csak maga elé nézett.
2021. ápr. 1. 23:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondathoz még hozzáfűzném, hogy ilyen volt is hogy csak maga elé nézett, és amikor már majdnem elsétalt mellettem akkor utolsó pillanatban nézett rám. Pedig tudta hogy ott vagyok én is.
2021. ápr. 1. 23:46
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
A másik lehetőség, hogy undorodom tőle. Azokat szintén megnézem. De általában tetszik, igen.
2021. ápr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%

Hú de rég láttam igazán szép lányt....:(

És igen, ha ilyet láttam, képes voltam nekimenni az oszlopnak is.

Amióta tahókiára költöztem, normális nőt nem láttam. :(

Jó kis városi egyetemista leánykák.....

2021. ápr. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egy meleg srác vagyok, de én mondjuk pont így szoktam lopva odapillantgatni, sokszor és óvatosan, amikor nagyon tetszett egy fiú.

Nálam ez nyilván azért volt, mert nekem nem szabad az ilyesmi, nem mehetek oda egy sráchoz, nem próbálhatok ismerkedni, mint a heterok.

De szerintem ha szégyellős a srác, bőven lehet így pillantgat a kiválasztott lányra egy hetero fiú is.

2021. ápr. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez tipikus jele! :) Ha esetleg érdekelnek a testnyelvi jelek úgy általában, ajánlom figyelmedbe Barbara & Alan Pease 'A testbeszéd enciklopédiája' c. könyvét.
2021. ápr. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!