Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azok, akik itt ismeretleneket...

Azok, akik itt ismeretleneket sértegetnek és veszekednek velük, ettől érzik magukat alfának? Vagy csak szimplán trollkodnak, mert ez nagyon vicces?

Figyelt kérdés
Vagy miért csinálják? Nincs jobb dolguk? Nehéz lenne segíteni a másikon?

2021. ápr. 3. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A saját frusztrációikat vezetik le ismeretleneken, csak sajnálni lehet őket.
2021. ápr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Attól függ. Ha olyan téma, amiben jártas vagyok, akkor vitázok, igen. Nem csak neten, IRL is. Minden más esetben trollkodok.
2021. ápr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak, akiken nem lehet segíteni. Ha arra gondolsz, hogy kiirnak önsajnáltató kérdéseket, és nem babusgatják meg a fejüket, akkor el kéne gondolkodni azon, hogy vajon attól, hogy 20 szor ugyanazt a kérdést más kontextusban felteszi, de amikor normális tanácsot kap, azt nem fogadja meg, illetve minden neki nem tetsző véleményt elutasít, akkor ő valójában segitséget keres, vagy csak igazolást az önmaga által csinált szar indokokra.
2021. ápr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak olvasni szoktam ezeket, lassan popcornmérgezésem lesz
2021. ápr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Frusztrációlevezetés, valakiknek sajnos ez okoz örömet, ettől érzik magukat valakiknek, vagy így érik el, hogy velük foglalkozzanak. Akár még unalmukból is csinálhatják.
2021. ápr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel névtelen az oldal, ezért az embereknek lehetőségük van arra, hogy levezessék itt az indulataikat. Valamint sok kommentelő azt hiszi, hogy ő jobb ember azoknál, akik segítséget kérnek, így lekezelően beszélnek másokkal. No meg főleg Magyarországon semmilyen vitakultúra nincsen. Ergó ha nem értesz egyet valakivel, érvek helyett inkább hülyézel és káromkodsz, valamint személyes sértegetéssel próbálod megalázni a másikat. Kivételek azért szerencsére még akadnak.
2021. ápr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy tapasztaltam, fele-fele arányban érvényesül mind két féle. Igazából bármilyen platformon. Azt nem tudom megmondani neked miért jó, de mindenhol ott vannak az ilyen emberek sajnos.
2021. ápr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!