Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A lányt akivel ismerkedem úgy...

A lányt akivel ismerkedem úgy akarom megismerni jobban, hogy leírom az élete minden részletét percre pontosan?

Figyelt kérdés

Megkérdezem tőle, hogy mondja el, mit csinál a nap minden részében. Közben kérdezgetem is, hogy "és hánykor keltél pontosan? Meddig feküdtél az ágyban tétlenül? Mihez nyúltál először?". Ez azért is tölt el örömmel, mert statisztikával, összefüggések keresésével foglalkozom, és nagyon élvezem hogy ilyen téren az embert, a másikat is tanulmányozhatom és megismerhetem közelebbről.


Szerintetek ez beteges, vagy oké, és érthető, és normális is lehet akár?

Őszinte válaszokat kérek.



2021. ápr. 7. 21:02
A kérdező szavazást indított:
Nagyon beteges
Beteges
Elmegy
Nagyon jó így tovább barátom
44 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez elég ijesztő lenne, valószínűleg nem ismerkednék veled tovább.
2021. ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Remélem a wc-zést is ilyen részletesen akarod tudni.
2021. ápr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Beteg es raadasul nagyon clingy. Raakaszkodos. Vannak sajat dolgai, es neked is. Nem kell tudnotok mindent egymasrol. Ha ugy alakul evek alatt megismerheted, de ha pl nem 8kor kel pontosan akkor meg lekezded hivogatni hogy uristen ugye nincs baj? Legyél mar ferfi es szerezz eletet.
2021. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem lesz hosszú kapcsolat ha rájön
2021. ápr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ennél idegesítőbb és tolakodóbb stílust el nem tudok képzelni. Nagyon hamar (érts pár napon belül) megszakítanám a beszélgetést egy ilyen emberrel. Kifejezetten beteges viselkedés.

A páromat és a legjobb barátaimat se úgy ismertem ki, hogy belemásztam az életükbe és faggattam őket. Ha így tettem volna, se párom, se barátaim nem lennének. Egyébként egy ilyen emberről többek között az jön le, hogy semmi élete nincsen, ami gondolom érthető, hogy miért taszító.

24/L

2021. ápr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

"Remélem a wc-zést is ilyen részletesen akarod tudni."

Egyébként igen. Az állagát, gyakoriságát, ilyesmit is szívesen tudnék. Nem zavarna hogy ilyen személyes térről van szó, objektív folyamatként tekintek rá. Hasznos lehet a táplálkozása helyességének a megértésében.

2021. ápr. 7. 21:24
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Inkább írj egy jó detektívregényt, ott érdekes lehet, de ne ismerkedj így. A legtöbb ember nem is tudja ennyire pontosan a napjait, így bosszantó lenne, ha valaki így kérdezget.
2021. ápr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Mindenkit szívesen hallgatok, és felpontozok. Miért taszító? Miért rossz? Érdekel.
2021. ápr. 7. 21:27
 9/22 A kérdező kommentje:
Ő örömmel válaszol nekem és elmondja őket. Már jó sok le lett írva. Arra is gondoltam, naponta kéne kérdőíveket kitölteni saját magáról.
2021. ápr. 7. 21:27
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem beteges, de őszinte leszek, engem elijesztene, pláne ismerkedéskor.
2021. ápr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!