Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mivel foglaljátok el magatokat...

Mivel foglaljátok el magatokat online oktatás után ugy általában? Írtok ötleteket, milyen érdekes uj dolgokat próbáljak ki vagy csináljak szabadidőmben?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos sok online órám van ezért ritkán van szabadidőm. LÓGNI meg SAJNOS nem tudok róluk mert a szüleim a nyakamon vannak mindig és ellenőriznek...

2021. ápr. 9. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Sorozatot nézek (mostanában angolul, angol felirattal, hátha segít), néha olvasok, alszok, igyekszem tanulni (végzős vagyok) és nagyjából ennyi

Mi érdekel? Süthetsz, főzhetsz, barátkozhatsz a neten (akár külföldiekkel is), tanulhatsz (nyelvet, verseket, titkosírást, kötni, akármit, ami tetszik)

2021. ápr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, pont ilyenek érdekelnek mint amit írtál.
2021. ápr. 9. 09:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is jó sok online órám van (egyetem) és a lógás szintén nem opció (nem is szeretnék, meg szigorúak is ilyen téren).

Mivel az órák miatt átlagban mindennap ~6 órát ülök a gép előtt, utánuk próbálok olyannal foglalkozni, amihez laptop és telefon sem kell. Általában olvasok, sütök-főzök, nyelvet tanulok, sportolok, itthon edzek, ha szerencsém van el tudok menni kirándulni, sétálni. De még így is előfordul, hogy sorozatot nézek, itt gyakorin töltöm az időm, barátokkal írogatok. A sorozatnézésnél is próbálom fejleszteni a nyelvtudásom, ezért nem magyarul vagy nem magyar felirattal nézem.

Valamint még tanulok és alszom is :D az utóbbi időben átértékeltem az alvás fontosságát és már nem veszem felvállról :D

2021. ápr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!