Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Volt már olyan, hogy azt...

Volt már olyan, hogy azt érezted, hogy senkit nem érdekelsz?

Figyelt kérdés
Hiába vesznek körül emberek, mégis az az érzésed, hogy őszintén senkit nem érdekel mi van veled, mert mindenki magával van elfoglalva.

2021. ápr. 11. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Volt,de ez most min változtat?Mi a kérdés?Ezzel azt várod,hogy mások is ezt mondják,hogy meggyőződj róla,hogy ezzel nem vagy egyedül?Ebben a helyzetben vagy?Ha igen,akkor szeretnél megoldást találni?
2021. ápr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy éreztem, hogy a barátaimat nem érdeklem.
2021. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én jelenleg nagyon így érzem. Soha nem éreztem magam magányosnak, de most a karantén miatt már hónapok óta szomorúnak érzem magam. Két barátom van akikkel már sok sok éves szoros kapcsolatban vagyok, de az egyikőjük most kezdett bele egy vállalkozásba ami minden idejét felemészti, a másik pedig messze is költözött egy fel éve és párkapcsolata is lett. A többi haverommal meg eddig mindig csak enni és bulizni jártunk össze, ami most már jó ideje nem lehetséges ügye, szóval folyamatosan egyedül érzem magam.
2021. ápr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Grat amúgy!Remélem sokra viszitek azzal a mentalitással,hogy ami nem tetszik,az nem felel meg,az nem jó,és biztos van egy másik út,ahol nem kell dolgozni azért,hogy meglegyen az,amit akartok. Azaz nem remélem,mert természetellenes,de mindenki akar egy ilyen utat általában. Kényelmesebb lenne. Csak semmilyen más aspektusból nem jó.
2021. ápr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hohóóó. Munkámból adódóan folyamatosan ez van.
2021. ápr. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!