Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vidékről pestre költözni....

Vidékről pestre költözni. Mennyire nehéz megszokni a nagyvárost?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyvárosba kapott munkát a férjem,én jelenleg itthon vagyok a babánkkal (van munkaviszonyom helyben,ahonnan elmentem szülni). A kérdésem az lenne,hogy mennyire nehéz megszokni a nagyvárost? Félek,mert nem ismerek semmit,senkit,könnyen eltévednék. Találnék-e ott majd munkát,ha ott maradunk évek múlva is. Mennyire nehéz elérni a gyerkorvosokat stb. Minden érdekelne. :)


2021. ápr. 13. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

HOnnan tudná bárki megmondani, hogy találsz-e munkát, ha még a szakmádat se írtad meg?

Mindenhol van gyermekorvosi körzet, miért lenne nehéz elérni...?


A megszokásról: azért ez nagyban függ attól, hogy hol fogtok lakni. Valami (vidékies jellegű) peremkerületben, vagy a belvárosban...


A tájékozódásról: ott van a kezedben a mobiltelefon, rajta a google térkép. NEM LEHET eltévedni!

2021. ápr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Egyénfüggő.

Vannak sokan, akiknek a nagyváros egyenlő a lehetőségekkel, szabadsággal. Én kínzásnak éltem meg, életem ledgepresszívebb és szorongósabb időszaka volt amíg Budapesten éltem, akkor se költöznék vissza ha fizetnének.

Azt senki nem fogja tudni megmondani, hogy nektek bejön-e majd.

Eltévedés ellen a google maps segít.

2021. ápr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Ennyi értelemmel nehezen fogsz boldogulni ott is.
2021. ápr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ITGuy...Látom az értelmet a válaszodból. Gondolom neked munkád sincs,hogy ráérsz ilyet beírni. Taknyos.
2021. ápr. 13. 15:38
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

4: miért agresszívkodsz?

Tényleg alapinformációkat se írtál le...

2021. ápr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Van munkám, a koromra nem tudom miből következtettél, rólad viszont a bugyuta kérdésed többet árul el. Ott kezdődik, hogy Budapestnek is vannak külső kerületei. Ha az van a fejedben, hogy egész Budapesten egymás seggében vannak az emberek meg a sárga csilingelő villamosok akkor súlyos tévedésben élsz. Másrészt az ujjunkból fogjuk kiszopni, hogy mivel foglalkozol. Harmadrész honnan tudjuk, hogy te mit milyen könnyen fogsz megszokni, se rólad nincs infónk, se arról hogy hol laksz, se arról, hogy hova költözöl. Negyedrészt például a Google térképet falun is lehet ismerni, ha a gyakorikerdesek.hu bejön, akkor az is be fog. Aki 2021-ben képes eltévedni egy okostelefonnal a zsebében akár a belvárosban, az funkcionális analfabéta. Ötödrészt ha rájöttetek hova költöztök akkor megnézed a gyerekorvosokat a környéken...
2021. ápr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Kiegészítés: nagyjából úgy írtad be a kérdést, mintha Szomáliába akarnál költözni...
2021. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
#7: ja-ja..... :-D :-D
2021. ápr. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!