Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez normális, szerintem nem?

Ez normális, szerintem nem?

Figyelt kérdés

A barátom (fiú) a lány unokatestvérével kellett aludni a egy franciaágyban öt-hat napig.

Nagyon jókat beszélgettek, jóban lettek mint amúgy voltak. Egyik éjszakán a lány unokatestvére azt mondja, hogy beszélgessünk olyan dolgokról ami 18+-ak. (osztály, magán dolgok kibeszélése) Egyszer azt mondja a lány, hogy nem nagyon látott még dákót (való életben), és rávette a barátomat, hogy mutassa meg neki. Erre a barátom is kérte, hogy a lány mutassa meg amijei neki vannak. Ez után is megnézték, de itt már meg is fogták egymásét. Harmadik alkalomkor izgatták egymást az ágyban (összebújás, ruhátlanul férfi nemiszervet a mellhez stb...)



Szerintem ez már nagyon-nagyon sok ilyen közeli rokoni szinten.


Ez után kicsit eltávolodtam a barátomtól, mert megijedtem, jól tettem, vagy meg kellene beszélni vele az ügyet?



2021. ápr. 14. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Hát ez már kicsit beteg. Szerintem hiába beszélnél vele. Amúgy is... Hogy kezdenél el egy ilyen beszélgetést...

Pl.: Nem gondolod, hogy egy kicsit beteg, hogy az unokatestvéreddel pervezkedsz?

Nem írtad hány évesek.. de gondolom 14 éven felüliek... Így még rosszabb elvégre (elvileg) tudják mit csinálnak.

Én nem büszkélkednék egy ilyen baráttal... Sőt ha az én baráti társoságomban derülne ki valakiről ilyen azt biztosan kiközösítenénk... De ez az én baráti köröm...

2021. ápr. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az nagyon rossz hogy a baratod fajtalankodik az uncsitesójaval
2021. ápr. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Micimacko67 ***** válasza:
100%
A mai magyar jogrend szerint engedélyezett az első unokatestvérek között házasság is...
2021. ápr. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem semmi közöd hozzá, hogy kinek milyen a szexuális élete, amíg azzal nem árt egy embernek (vagy egyéb élőlénynek).


Ha téged ez taszít, akkor nem kell beszélned vele, de beleszólni, hogy mit csináljanak nem épp a te szereped.

2021. ápr. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Én engem egyáltalán nem taszítana, teljesen érthető lenne. Unokatesó, és? Nem teherbe ejti. Vonzóak egymásnak, fel akarják fedezni a testüket. Az agyban nem esik le, hogy jaj, nem kéne, mert a szociális normák nincsenek beléjük kalapálva. Szóval egyébként ez teljesen oké, amíg nem ejti teherbe véletlenül.


De te tudod, kikkel barátkozol, és mit határozol meg normálisnak, a magad normája szerint. Ez legyen a fő neked, ne mások.

2021. ápr. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!