Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúk!Nektek külsőre bejönne...

Fiúk!Nektek külsőre bejönne egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

Világos barna haj,őzike szem,kreolos bőr,magas,kicsit vékonyabb,sportosabb homokóra testalkat.

Tudom,hogy így ettől függetlenül lehet a világon a legszebb és a legcsúnyább lány is, de ha csak ennyit lehet tudni akkor van olyan akinek ez jön be?


2021. ápr. 14. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. ápr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bejön. A hajszíne, a magassága és a testalkata különösen a zsánereim közé sorolja. :)
2021. ápr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Bár leírás már csapott be.
2021. ápr. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3as:

Nemtom,engem külsőre mindig ilyenekkel jellemeznek.

2021. ápr. 14. 09:51
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ. Ebben nem tudok objektív lenni, mert ez szubjektív kérdés, szóval azt mondanám, hogy nem feltétlen tetszenél. Látnom kéne téged ahhoz, hogy megmondjam, mert lehetsz így is (számomra) csúnya, vagy épp a világ legszebb nője (vagy a kettő között valamelyik). Számomra nincs fix séma ami bejön, minden nő másképp szép, más adja a szépségét.
2021. ápr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Vagyok. Azt még hozzá kell tennem, hogy eddig még nem láttam csúnya kreolos bőrű nőt, mindenki tündérien nézett ki számomra.
2021. ápr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Elhiszem, csak arra gondoltam, hogy pl. ismertem olyat, aki méretre meg ezekben a paraméterekben tökéletes volt, ha leírja. Barátság volt köztünk, de pl. egy kapcsolatot nem tudtam volna elképzelni. Mert az összbenyomás meg a kémia mást mondott.

Persze ez nem azt jelenti, hogy mindenkinél így lenne. Kép alapján meg tudnám mondani, de még az sem garancia egyébként semmire. Remélem érthetően fogalmaztam.

2021. ápr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lemarad, hogy 3-as voltam.
2021. ápr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen be jön nagyon is
2021. ápr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Figyi, miért nem küldesz privátban képet...? :P
2021. ápr. 17. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!