Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azok az emberek, akik a...

Azok az emberek, akik a csöndes, magukban levő emberbe kötnek bele, nem félnek, hogy mivel semmit sem tudnak róla, lehet hogy pont a legrosszabb személybe botlanak bele?

Figyelt kérdés

- pl. a szóbeli bántás később átmegy lökdösődésbe, de a csendes ember modnjuk egy évtizede küzdősportot űz és betöri a rosszakarója orrát? Vagy úgy megtépi, hogy egy hétig biceg?


- esetleg egy munkahelyen ő a cégvezér közvetlen rokona, de nem hangoztatja senkinek, elvan a maga kis dolgával, becsületesen dolgozik, megcsinál mindent amire kérik és mégis bántják?

Aztán egyik nap a kötekedővel közlik, hogy hétfőtől nem is kell már bemennie dolgozni. :D


Az ilyen suttyó alpári emberek miért nem gondolnak ilyenekbe sose bele?


2021. ápr. 14. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg azért, mert ezek nagyon ritka esetek és az esetek nagy részében azt pécézik ki, aki hagyja magát bántani.
2021. ápr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 10éve olyan 30-35 férfi közt dolgozok. Tanuló korom óta. Soha senki sem bántott!

Nem is értem ezeket az agresszív embereket.

Iskolában csendesebb voltam az átlagnál, falun nőttem fel, így igazán jó erőben voltam, utána beköltöztünk nagyvárosba. Szakközép iskolában az elején megpróbáltak 1-2 alkalommal belémállni,de amikor megfogtam a pólójanál és 5padon keresztül elvittem a sracot a tábláig akkor egy darabig nyugi volt, egy végzős gyerek meg elkezdte rugdosni a földön lévő taskámat. Kirugtam a lábát erősebben rászoltam,hogy soha többet ne merje, mert nem állok meg.

Utána nem volt többé sosem afférom.

2021. ápr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Max megtanulja, hogy kivel nem kell szórakozni.
2021. ápr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2.

De akkor beléd is ok nélkül kötöttek beléd, nemde?


Csak te megvédted magad.

2021. ápr. 14. 14:37
 5/7 anonim ***** válasza:
A #2-es egy HŐS.
2021. ápr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A fő kérdésre válaszolva:

De, mindig ez van. Egy ideje figyelem magamat, a környezetemet, és ez van, tényleg. Az önbizalomhiányom miatt van, így nem engedek mást, azaz érettebb embert magamhoz, és tehát magamnak köszönhetem, hogy kihasználnak, nem az én kategóriámba tartozó emberekkel tartom a kapcsolatot.

2021. ápr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert suttyó, alpárik??? Éppen megválaszoltad magad.
2021. szept. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!