Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Így mi értelme iskolát nyitni?...

Így mi értelme iskolát nyitni? "Maruzsa Zoltán: Nem kötelező hétfőn iskolába vinni a gyerekeket“ automatikusan igazolt a hiányzás?

Figyelt kérdés

Nyitunk . Aztán nem nyitunk. Aztán nyitunk de csak így meg úgy. Csak ezt meg csak azt.

Aztán nyitunk de nem kell bejárni, automatikusan igazolt lesz aki nem megy be?


Nesze semmi ... hoztam is meg nem is, ruhám is van meg nem is, jöttem is meg nem is.


2021. ápr. 15. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Miért baj, hogy nem kötelező bemenni? Minden szülő eldönti, hogy ő tud otthon vigyázni a gyerekre, tud ő foglalkozni vele, vagy nem ér rá, dolgozni kell menni stb. van-e beteg a családban, vagy maga a gyerek a krónius beteg esetleg, be vannak-e oltva, esetleg már úgyis átestek rajta... Ezt most így érdemes csinálni, hogy nem kötelező.
2021. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mert el tudom képzelni azt a 7-8. osztályt ahol ha nem kell igazolni a hiányzást na ott milyen létszám lesz-na el tudom képzelni
2021. ápr. 15. 15:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel jelenleg csak az alsósoknak nyit az iskola, így nem is kell elképzelned a 7-8-osokat.
2021. ápr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
pl így akinek nincs sokszobás háza, stabil internete és modern technológiája a gyermekei számára, legalább visszaviheti megtanítani a gyerekét írni-olvasni-számolni. észre kéne venni végre, hogy nem csak a kertvárosi villákban online tanuló felsőosztálybeli kölykök léteznek a világon.
2021. ápr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Azért mert sok szülő már nem tud szabit kivenni, dolgozni meg kell.
2021. ápr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!