Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért gáz nőként egyedül...

Miért gáz nőként egyedül beülni egy vendéglátó egységbe és a pultnál meginni egy italt? Nem, nem ismerkedés céljából!!

Figyelt kérdés
Ezt csak a nők gondolják cikinek, vagy a férfiak is annak látják?

2021. ápr. 15. 17:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
54%
A mai világban szabálysértésnek számít. Elvileg a bűnözés minden formája gáz.
2021. ápr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki.

32/N

2021. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan igazi magyar falusi kocsmaban nagy shownak szamithat esetleg de amugy abszolut partolom. Sot, egy ideje ezt csinalom. Eloszor repteren, vasutallomason szoktam ra. Egyedul utaztam, feszult voltam, egy sor vagy egy pohar bor kellett lazitashoz. Plusz vece is van, lehet kozben uzeneteket irni, stb.

Azota ritualeva valt, tudom, hogy be fogok ulni valahova no letemre egyedul. Felszabadito erzes.

2021. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki . En is jartam rendszeresen egyedul bulizni. Lettek barataim azota.



Budapesten semmi se ciki.

Menj mindenhova,ahova jol esik! majd csatlakoznak masok.

2021. ápr. 16. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem gáz, bár én inkább asztalhoz ülök, mint pulthoz és viszek magammal valamit amivel elfoglalom magam, (pl könyv) nem csak úgy nézek ki a fejemből.

Van, hogy kifejezetten dolgozni ülök be, ha tudom, hogy nem lesz üres a lakás. Mondjuk volt, hogy épp illusztrációt csináltam, elég látványosan elvoltam foglalva a legeldugottabb sarokban, előttem laptop és digitalizáló tábla, erre pont akkor akart fölszedni valaki. Hát nem tudom mire gondolt, nem vagyok rá büszke, de elég gorombán küldtem el. Nem voltam kisminkelve, és a leggagyibb ruhámban ültem be kócosan, szemüveggel, ráadásul látványosan nem ismerkedni akartam, bele voltam bukva a gépembe. Bezzeg mikor kipattintva megyek, nyitottan, gyakran a kutyát nem érdekem. Ki érti ezt?

Alig várom, hogy nyissanak a teraszok és kiülhessek valahova egy kávéra, mert az itthoni kotyogósból már elegem van.

2021. ápr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem tartom cikinek. Én szoktam elmenni egyedül ide-oda. Illetve pl. munka miatt a vírus előtt viszonylag sokat kellett egyedül utaznom más városokba vagy akár külföldre is, és pl. szabadidőmben gyakran mentem egyedül vacsorázni, várost nézni, múzeumokba, kiállításokra vagy beülni valahová egy italra, ha épp nem tudtam senkit összeszedni aki velem jöhetne.

Eleinte amúgy nagyon kellemetlenül éreztem magam, de aztán rájöttem, hogy túl rövid az életem, hogy ilyeneken aggódjak :D

2021. ápr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Egy kávéra beülök bárhová, azzal nincs gondom. De italt rendelni egy bárban... na az kifog rajtam.

Legszívesebben csak bámulnám a többi embert egy ital mellett és figyelném, hogy kik ők, hogyan viselkednek, mit tesznek. Viszont ezt nem lehet észrevétlenül csinálni. Ha ránéznék valakire kicsit hosszabb ideig (nem feltétlen a szemébe), biztosan félreértené. Lehet odajönne és megkérdezné, hogy mit bámulom... az meg elég kellemetlen.


Nem szoktatok csak úgy céltalanul figyelni embereket? A viselkedésüket vagy, hogy mi jár a fejükben vajon?

2021. ápr. 16. 10:13
 18/19 anonim ***** válasza:
17 Én pl. nem, mert őszintén nem érdekel a többi ember (két kezemen meg tudom számolni ki az, aki valóban foglalkoztat, nekem így a jó), de van egy nagyon jó barátnőm, aki például imád kiülni kávézók vagy pubok teraszára és nézni az embereket, pont úgy ahogy te is írod. Szerintem nem vagy vele egyedül.
2021. ápr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki és senkit nem érdekel, hogy te éppen egyedül vagy, vagy éppen kiment a mosdóba az, akivel vagy. Én szinte mindenhova egyedül járok lány létemre, mert nekem így jó. Abszolút nem érdekel, hogy kinek mi a véleménye erről, rendelős étterembe is simán beülök egyedül. :) Szerencsére nem szoktak zavarni, vagy ha igen, akkor lerázom őket. Nem azért megyek, hogy ismerkedjek.
2021. ápr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!