Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan legyek olyan akivel...

Hogyan legyek olyan akivel szivesen barátkoznak az emberek?

Figyelt kérdés
A célom hogy meg változak és barátokat találjak bárkivel szivesen barátkoznék . Mert nincsenek barátaim😳 Kérek mindenkit csak segitő szándékal írjon.

#magány #változtatás #Gunyolt személy
2021. ápr. 17. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Legyél kedves, segítőkész, meg persze nyitott a barátkozásra. Beszélgess emberekkel, aztán ha a fent leírtak megvannak mindkét félnél, akkor kialakul magától.
2021. ápr. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Sokat mosolyogj, és legyél érdeklődő, alázatos.:)


Én ilyen vagyok gyerekkorom óta, nagyon sokan szeretnek, rengeteg barátom van.


Jó úton haladsz, így tovább.:)

38F

2021. ápr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

#2

Ne haragudj, de az alázatos embereket csak az uralkodni vágyók szeretik. Engem konkrétan a hideg ráz az alázatos emberektől, mert a barátaimban nem alattvalókat keresek, hanem egyenrangú partnereket.


Kérdező!

Legyél NYITOTT az emberekre, de nem mindenáron!

Legfőképp, ne húzz magadra egy tőled idegen, de szerinted másoknak vonzó maszkot, mert örökké nem játszhatod meg magad!

Add önmagad!

Biztos van valamilyen érdeklődési köröd, annak megfelelően keress Facebook csoportokat, klubokat és közöttük találni fogsz azonos érdeklődésű embereket.

Alapban a mindennapi életben legyél kedves, udvarias, korrekt és figyelmes!

Az emberek ki vannak éhezve ezekre, ha ezt látják valakiben, fogják keresni a társaságod!

2021. ápr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is: mindig add önmagad!! Ne próbálj más lenni, mint ami valójában vagy, hisz egyszer ezt az "álarcot" amúgyis le kell venned.

Legyél nyitott, kedves és érdeklődő mások felé

Legyél mosolygós

Legyél figyelmes (az embereket jó érzéssel tölti el, ha megjegyzel kisebb-nagyobb dolgokat róluk)

Lehessen megbízni benned, ne beszéld ki a barátaid a hátuk mögött

Régebb nekem sem voltak barátaim, mostmár viszont vannak, és főleg a fentieket alkalmazva sikerült :)

2021. ápr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!