Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért áll annyira közel hozzám?

Miért áll annyira közel hozzám?

Figyelt kérdés

Ha munkahelyen egy srác mindig mellém áll ha társaságban cseverészünk, az jelent valamit? Közvetlenül engem nem szokott megszólítani de ha többen is vagyunk mindig úgy helyezkedik, hogy a közelemben van. Sőt néha kényelmetlenül közel áll hozzám.


Srácok nálatok ez jelent valamit?



2021. ápr. 17. 14:16
 1/4 anonim válasza:
64%
Kevés a hely és nem fér máshova😂
2021. ápr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Igen, teljesen nyilvánvaló! Félénk és nem mer kezdeni. Idővel bizonyossá válik majd. Bár én nem vagyok srác, bocsi csak most látom őket kérdezed.

Mondhatnál neki te valamit, vagy kérdezhetnél. Mit gondol a jövőről és miért? Te viszont hivatkozhatnál egy rendkívüli könyv szerzőjére, akinek szándéka van az emberiséggel.

37.Zsoltár 29."Az igazságosak öröklik a földet és örökké rajta laknak."

2021. ápr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Annak ellenére, hogy én is tisztelem és nagyra becsülöm, kutya legyek, ha értem, hogy jön ide a Biblia és a Zsoltárok könyve, de ezt leszámítva #2-nek az alapkérdésben igaza van.

Ha egy srác mindig keresi a fizikai közelségedet, akkor biztos, hogy vonzódik hozzád, de az is lehet, hogy szerelmes beléd. Azonban valami gátolja benne, hogy nyíltan kezdeményezzen. Ez lehet félénkség, vagy valamilyen egyéb gátló tényező, pl. ő foglalt, vagy foglaltnak, elérhetetlennek hisz téged. Érdemes lenne beszélgetést kezdeményezned vele, és ha elsőre zavarba jön, akkor megpróbálni másodjára is. Esetleg, ha közös étkezésre van mód (akár suliban van ez, akár munkahelyen), akkor érdemes helyet kérni az asztalánál, ez kellően intim légkört teremt.

2021. máj. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szereti a szagod.
2021. nov. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!