Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az emberekről, akik most a covid idején is egzotikus országokba utaznak és onnan posztolnak képet a közösségi oldalukon?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 18. 18:35
A kérdező szavazást indított:
jól teszik,én is megyek/mennék ha megtehetném
semleges/nem érdekel,biztos gazdagok,instacelebek,akik ettől érzik jól magukat
idegesítenek, hogy én itthon rohadok, ők meg kedvükre utazgatnak
felháborít, megtiltanám nekik a covid idején
40 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon érdekel, bár elég bátor húzásnak tartom tőlük, ha ezt kirakják az oldalaikra, hisz magukra haragítanak szerintem sok embert ezzel.
2021. ápr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Részemről menjenek nyugodtan. Mármint azt hülyeségnek tartom,h valaki a covidra hivatkozva akarja korlátozni őket, amikor egy bevásárlóközpontban,egy metrón vagy épp egy itthoni házibuliban nagyobb valószínűséggel kapod meg és adod át a vírust, mint egy agyonbiztosított repülőgépen.
2021. ápr. 18. 18:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én leszarom.


Egyrészt ha lenne pénzem mennák én is. Másrészt meg itthon is mindenki azt posztolja, hol volt éppen hétvégén, mert senki nem ül bent panelban 0-24-ben.

2021. ápr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ezzel egyetértek, de szerintem sok ember felháborodik, ezért én nem osztanám meg, ha ilyen helyre mennék.
2021. ápr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Mindeni azt csinál, amit akar. Semmivel nem különb az, ha egy átlagember utazgat egzotikus országokba, mintha ezt egy politikus, politikus haverja, vagy hozzátartozója teszi, mindezt állami pénzből. Az én véleményem az, hogy mindenki egyénileg döntse el, hogy mennyit és mit mer a jelenlegi helyzetben bevállalni, én a magam részéről azért nem megyek, mert akkor az igazi nálam az utazgatás és kiruccanás, ha minden szolgáltatás korlátozásmentesen érhető el.

Annak nem látom értelmét, hogy a szolgáltatások fele le van állva, vagy csak részben üzemel, és csak azért utazgassak és nézelődjek, mert feltétlen mehetnékem van. Nekem ez nem okozna túl nagy kikapcsolódást és ár-érték arányban sem éri meg.

2021. ápr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Irigylem őket. Ha sok pénzem lenne, én is mennék és Bora Borával kezdeném. :)
2021. ápr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Mo. szinvonalat büszkén bemutatja. Erős, bátor kipcsakok erre képesek.
2021. ápr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
irigylem őket, hogy nem kell fillérekért egy sz@r munkahelyen robotolni napi 8 órát.. akkor vesznek ki szabit amikor akarnak, és nem érdekeli őket a vírus, megtehetik... A függetlenségüket irigylem, az, hogy kirakatban élnek.. na az nem hiányzik nekem.
2021. ápr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!