Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ő helyes?

Szerintetek ő helyes?

Figyelt kérdés
[link]
2021. ápr. 19. 08:09
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2021. ápr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Igen.
2021. ápr. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon kedves lánynak tűnik.
2021. ápr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
szerintem igen
2021. ápr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

Leírták négyen a véleményüket. Most mivel vagyunk előrébb?

Csak nem rá hasonlítasz?

2021. ápr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5ös:

Most mondd meg őszintén, számít ez neked valamit?Egy kérdés volt a gyakorikérdések.hu oldalon, van még több ezer.Nem is tudnék rá hasonlítani mivel lány vagyok és helyesnek találom őt és kiváncsi vagyok mások, hogyan látják,mi a véleményük.Egy igent vagy nemet le lehet írni az szerintem annyira nem sok idő, de ha nincs kedved tovább görgetsz egy "értelmes" kérdéshez.Viszont ezt a válasz leírnod...hm,minimum 20 mp volt még egy igen vagy egy nem az kb 2-3 és egy sima továbbgörgetés 0.Na?

2021. ápr. 19. 16:07
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Nem az 5. vagyok.. Hidd el, lányként is tudnál rá hasonlítani. Ha v.ki azt mondaná nekem hogy egy transz lány (mármint gyárilag lány volt), akkor simán elhinném.

Én amúgy megértem miért fogalmazódott meg a kérdés az 5. válaszolóban... Most ha pl leírják 100-an a véleményük3t, akkor mennyivel leszel előrébb? Végre belátod majd hogy a szépség relatív? Azt is értem hogy ez a kérdés szempontjából nem igazán lényeges, de meg lehet érteni az ő "értetlenkedését" is.

A kérdésre válaszolva, szerintem nem helyes, egy aranyosnak mondható 12 év körüli kisfiú. Mondom ezt 17 éves fiúként..

2021. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Félreértések elkerülése érdekében, 17 éves hetero fiúként😅🙂
2021. ápr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ok,ok.Tényleg nem leszek előrébb.Csak..nemtom engem érdekel,hogy mit gondolnak mások.Mármint h mi a véleményük.És kiváncsiságból kérdeztem.De megértem ha valaki ezt idiótaságnak gondolja mert végül is értelme nincs.De az idegesít amikor valaki csak bunkón odaböki h ez meg miért amikor ő nem tudja az indokát vagy hogy ez számít-e nekem.

Mellesleg a fiú is 17 nem 12...😂😂 bár Justin Bieber is ilyen volt.Najó ennek semmi köze JB-hez nemtom hogy hoztam ide.

2021. ápr. 19. 20:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!