Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem viselem el a szabály...

Miért nem viselem el a szabályokat?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már rég gyerek de egyszerűen utálom ha megmondják mit tegyek, sz*rok a szabályokra is és élvezem, persze csak ésszerű kereteken bellül, úgy értem hogy mondjuk nem rabolnák és nem ölnék. Néha úgy érzem hogy direkt csinálom mondjuk direkt nem kötöm be a biztonsági övet vagy direkt kések kicsit a munkából. Mikor 8 ig volt kijárás még sokszor 8 után elmentem sétálni amit igazából megtehettem volna előtte is. Szoval nem értem magam mintha lázadnék valami ellen.

2021. ápr. 20. 01:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
üdv a klubban, én is ilyen vagyok, csak én megspákelem azzal, hogy alapvető tényeket sem fogadok el. Szerintem minket a társadalomnak elkéne zárnia, mert elmebetegek vagyunk :DDD
2021. ápr. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Megrekedtél a személyiségfejlődésben kamaszként. Nem olyan ritka az ilyen fejlődésmegállás, a pedofilok pl. korábban rekedtek meg
2021. ápr. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Deviancia a szó erre, valószínű a nagyon lekorlátozó közeg miatt alakul ilyenné valaki.

Terápia erre egy nálad jóval szétszórtabb, és 1000x idegesítőbb egyénnel való együttélés.

Végére már olyan leszel, hogy visítva jelentkezel az idegenlégióba.

2021. ápr. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
A nyelvtani szabályok ellen is lázadsz.
2021. ápr. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az ember két okból változhat (szerintem).

Vagy a lassú, minden napos élet alakítgatja, vagy muszájból.

Neked is ez a 2 lehetőség van, vagy szép lassan kinövöd ezt, vagy majd az élet kiveri belőled.

Ugyanis úgy gondolom, mint az egyik előző kommentelő, hogy kamasz szinten rekedtél, és még nem nőttél fel. A felnőtt élet pedig azzal kezdődik, hogy "a nagybetűs élet" kihívásait magadon érzed. Az is benne van ebben, hogy vállalnod kell a felelősséget a tetteidért, amit eddig nyilván nem kellett. De lesz az a pont, amikor nem nézik el sem a kollégák, sem a főnök hogy késel, amikor jól meg%nak 50 ezerre a közteresek, vagy egy balesetben kifejeled a szélvédőt, mert nem kötötted be magad. Előbb utóbb eljön az a pont, mikor már nem tudsz többé gyerek lenni, és nem az "elkéstem suliból beírást kaptam de nem mutatom meg anyának haha" helyzet áll fenn, hanem pofáncsap az élet, hogy ahhoz hogy kapj a társadalomtól/munkahelytől/... ,adni is kell neki(k).

Amúgy ez az egyik legidegesítőbb személyiségtípus (megint csak szerintem, nem személyes, hanem a tapasztalataimból mondom), mikor valaki semmit nem tett le az asztalra, de nem képes alkalmazkodni, és azt hiszi ő teremtette a világot, és mindent megtehet mert szabad. Figyelmeztetésképp mondom neked, az ilyen embereket a környezetemben szinte senki nem szereti...

2021. ápr. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha majdnem elütnek a zebrán, akkor is lázadsz a szabály ellen?
2021. ápr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Nem, ott az autós lázad :)
2021. ápr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
4 es így van
2021. ápr. 22. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!