Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem tudnak sokan egy...

Miért nem tudnak sokan egy köszönömöt írni a felköszöntésre Facebookon?

Figyelt kérdés
Hanem csak odavágnak egy like-ot oszt viszlát
2021. ápr. 20. 11:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Én még azt sem teszem. Nem használom a facebookot, utálok bármit kiírni. Ha valaki privátban rámír, természetesen megköszönöm.
2021. ápr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Na és?

Ő így köszönte meg. Ez is egy reakció. Talán nem akarja 100× leírni, hogy

köszönöm! köszönöm! köszönöm!


Amúgy ha ennyire zavar, ne írj neki semmit. Én már évek óta le se tojom, melyik ismerősömnek van szülinapja facebookon. Úgyis mindenki aki felköszönti onnan tudja, hogy jelez az face....


2 embert felköszöntök, de őket is privátban. A sajátomat se jelzi, kellene a halálnak, hogy boldog-boldogtalan írogasson és felköszöntsön, utána meg hisztizzen, hogy "miért csak lájkot nyomtál rá, te félkegyelmű??!!"

2021. ápr. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Én péladául évekig válaszolgattam,de mikor már 500-an irnak(ez egy példa) elég nehéz válaszolni,főleg úgy,hogy hiába vagy szülinapos az élet megy tovább,úgyanúgy kell menj munkába/iskolába és nincs ideje mindenkinek visszaválaszolgatni. Régebb én sem értettem miért csak egy lájkot kapok viszont mostmár teljesen megértem sőt már nekem sincs időm és kedvem szülinapomon azzal foglalkozni,hogy mindenkinek odairjam a köszönetem.
2021. ápr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Miért huzod ezen fel magad?
2021. ápr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Privátban is volt már ilyen, hogy csak egy like-ot dobott
2021. ápr. 20. 11:54
 6/13 anonim ***** válasza:
de, és? ennyire senkinek érzed magad?
2021. ápr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó. Nekem azt mondták hogy illik megköszönni.
2021. ápr. 20. 11:57
 8/13 A kérdező kommentje:

"ennyire senkinek érzed magad?"


Miből szűrted le ezt a butaságot?

2021. ápr. 20. 11:57
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Abból h az egód befeszül mert vmi nem ugy van ahogy neked előirták, illetve NEKED nem köszönik meg, mit képzelnek ezek.
2021. ápr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Főleg az időseknél van ez így
2021. ápr. 20. 12:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!