Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez a pasiknal valami fele...

Ez a pasiknal valami fele jelzest jelenthet, vagy csak hagyjam figyelmen kivul?

Figyelt kérdés

Amikor eszrevettem hogy nez engem, akkor konkretan a melleimre nezett. Es ezt mar parszor lattam nala. Viszont kb ekkorak a melleim mint a linken levo lanynak, ezert nem tudom hogy most tetszett neki vagy miert csinalta. 😔


[link]


2021. ápr. 22. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
24%

Ez egy jelzés arra, hogy kerüld el a pasit messziről, ha kezdeményezni akarna!

Ez ugyanolyan illetlen, mint ha te egy pasi farkát stírölnéd a gatyájában. Jól nevelt férfi sem, nő sem tesz ilyet, de ha mégis, akkor sem észrevehetően, zavarba ejtően feltűnő módon

2021. ápr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Hát én férfiként se értem.

Lehet annyi jutott el az agyáig, hogy: afafafafaf Ez egy nőőőőh!!! Mellekkkk vááhhhóó. xD

Tiszta gáz az az ember.

2021. ápr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azert nem ugy ertem hogy bamulja, csak odapillant. Nem creepy vagy ilyenek.
2021. ápr. 22. 17:55
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha csak odapillant, de csak olyankor, amikor azt hiszi, nem látod, akkor nyilván tetszik neki, és ez normális, és a legtöbb férfinél előfordul.

ha akkor is néz, mikor látja, hogy látod, az a gáz.

(#1 voltam)

2021. ápr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hat ugy volt legutobb, hogy egymas felé mentunk, es amikor kozelebb ert, lattam hogy engem nez, es miutan osszeneztunk odapillantott a mellemre. Egesz konkretan ez volt reszletesen leirva 😅

Ez alapjan?

2021. ápr. 22. 18:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet nem tud parancsolni magának. :D Van olyan is, hogy nem akar odanézni valaki, de minél jobban nem akar, annál inkább végül odafog. :D
2021. ápr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szeretem az ilyen méretű melleket. Nem lehet, hogy én voltam?
2021. ápr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Olyan is volt tobbszor, bar ez lehet nem jelent semmit. Na az hogy jon felem, nem nez ram csak maga ele, pedig tudja hogy ott vagyok en is. Es utolso pillanatban csak a szemevel oldalrapillant ram. Na ez nem tudom mennyire ertheto 😅😅
2021. ápr. 22. 20:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Kereste ami nincs
2021. ápr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 moozygoo ***** válasza:
48%
A mell az mell, megnézzük mindegy mekkora.
2021. ápr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!