Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van itt olyan, aki kizárólag...

Van itt olyan, aki kizárólag a vakcinaigazolvány előnyei miatt oltatja be magát?

Figyelt kérdés

Tehát aki eddig nem akarta, de a mai bejelentés után meggondolta magát.


Olyanok ne írjanak akik már beoltatták magukat, vagy egyàltalán nem akarják az oltást. Remélem sikerül értelmezni!


2021. ápr. 23. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

En kulfoldrol latom, egy kamu atbaszas ez az igazolvany. Mashol semmire nem mesz vele, otthon pedig bizniszbol talaltak ki.

En vedettseg miatt oltattam be magam.

2021. ápr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Tegnap kapta meg egy ismerősöm az igazolványt, 1 hónapig érvényes. Kitörölheti vele magyarul.
2021. ápr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1: Oké hogy biznisz, de ha meg nincs, mindenből kirekesztenek.


#2: Ismerőseim akik màr megkapták, azt mondták nincs rajta dàtum.

2021. ápr. 23. 20:23
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
2-es ne kamuzz, nekem már vagy 15 ismerősömnek van igazolványa és nincs rajta dátum vagy érvényességi határidő
2021. ápr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4: Így van...
2021. ápr. 23. 21:03
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem kamuzik a 2-es! Nekem is van rajta ervenyessegi datum. Az a kulonbseg hogy aki oltas miatt kapta meg, annak nincs rajta datum, aki atesett a fertozesen, ahogy en is, az időkorlatosan kapja meg.
2021. ápr. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
6-os, de most az oltásról van szó, nem arról hogy "elkapod a COVIDot direkt a vakcinaigazolvány miatt?". Úgyhogy ez most lényegtelen.
2021. ápr. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Én nem szeretnék oltatni, viszont nagyon szeretek színházba járni. Úgyhogy beoltatom magam. Na persze nem fogok rohanni, kb. az őszi-téli évadban megyek először színházba úgyis.
2021. ápr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%
7es te mirol beszelsz? Egy tenyt kozoltem, ahogy a 2es is, amivel te nem voltal tisztaban. Szoval nem lenyegtelen. Inkabb koszond meg szepen a szamodra uj infot.
2021. ápr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#8: Köszi a válaszod!:) Az ilyenekre gondoltam. A többiek nem nagyon tudják értelmezni a kèrdèst.
2021. ápr. 24. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!