Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Meddig kell majd védettségi...

Meddig kell majd védettségi kàrtya?

Figyelt kérdés
Sose fogom magam beoltatni, akkor én már örökre megleszek különböztetve ? Gratulálok orbánnak 👏👏👏👏👏

2021. máj. 3. 13:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell, mehetsz teraszozni, éjféltől van csak neked is kijárási tilalom, sportolhatsz a szabadban, mehetsz kirándulni, mehetsz biciklizni.
2021. máj. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Strandra , bobozni, edzeni stb stb sehova nem mehetek konkrétan, mintha redvás lennék...
2021. máj. 3. 13:38
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
A választásra már el lesz törölve. Azért, hogy mindenki elégedetten szavazhasson.
2021. máj. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Ez van.Nem vagy egyedül,én is itt vagyok.
2021. máj. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%

Nyílván addig, amíg a járványhelyzetnek és készültségnek vége lesz.

Nem vagyok jós, szóval nem tudom belátni hogy ez mikor következik be.

Ha minden a terv szerint halad akkor 2022-ben a covid már csak egy rossz emlék lesz.

De.miért is haladna minden a terv szerint...? Ha politikai vagy monetáris érdek lesz, úgy is megjelenik majd egy oltást figyelmen kívül hagyó, 1842,69926%-kal fertőzőbb Délkelet-Kazah triplaszupermutáns, aztán megint kezdődik minden előlről.

2021. máj. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%
Megérdemelnéd, hogy örökre meg legyél különböztetve. Remélhetőleg az oltásellenesek ellenére is lesz annyi oltott, hogy véget érjen a járvány. Ugyanis az oltással állítható meg, és azzal érhető el, hogy egy idő után már ne legyen szükség a védettségi igazolásra, se a járványügyi intézkedésekre. De gratulálok a logikádhoz, hogy ilyen egyszerű dolgot sem vagy képes belátni.
2021. máj. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
6.Nálad már úgy látszik hatásos volt.
2021. máj. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%
Ennek a kérdésnek aztán annyi értelme van :D...
2021. máj. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

Külföldre egy pcr teszt után lehet is menni,nyugaton drágábbak a dolgok de jobbak a szolgáltatások is,északon nem nagy eltérések vannak,keleten mondhatni olcsóbbak a dolgok,délen helyfüggő de nem drága arra sem.

Annyi szép hely van még a világon,ismerd meg régi Magyarországot,ott is megtalálhatod ugyan ezeket a dolgokat,van ahol még olcsóbban is megúszod ha kelet vagy dél felé megyünk,nem érdemes ezért szomorkodni fel a fejjel.

Örökké nem lesz úgysem ez a kártyás megoldás,Floridában,Texasba sem kell szóval no para. 🙂

2021. máj. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
#6:Mennyire ostoba vagy. Mint akinek átmosták az agyát.
2021. máj. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!