Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Amikor sikerül lerészegedned...

Amikor sikerül lerészegedned melyik típusba tartozol?

Figyelt kérdés

2021. máj. 10. 10:04
A kérdező szavazást indított:
A vidám-barátságos-ölelkezős, "te vagy a legjobb haverom, Lacikám" fajta
Az önjelölt Rocky (kötekedős-balhézó-verekedő, "gyere ki a hóra!" típus)
A ninja warrior (tereptárgyakon egyensúlyozó-átugró, "fogd meg a söröm!" személyiség)
A bealvós
A szexelős
A zabálós
A Megasztár (éneklő-táncoló)
A szónoklós-filozofáló-kocsmapolitikus, monológot előadó
A sírós-depressziós
Egyéb (leírom)
39 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor voltam részeg. Képszakadás még sosem volt, mindig tisztában voltam hogy mi a helyzet.


Ilyenkor hajlamos vagyok depizni, és nem szabad egyedül hagyni, mert azt nagyon szarul viselem.

2021. máj. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor eszek.
2021. máj. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Mielőtt Noé elültette az első szőlővesszőt négyféle állat vérébe mártotta bele: majoméba, birkáéba, oroszlánéba és disznóéba. Aki lerészegedik ezek valamelyikéhez válik hasonlatossá. Én kb. majom-birka keverék leszek, társaságtól függ.
2021. máj. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a barátságos-(néha) ölelkezős (az utóbbi társaságtól függ), de sose volt olyan, hogy "te vagy a legjobb barátom XY". Eddig még ha nagyon is részeg voltam, mindig tudtam magam kontrollálni, annyira, hogy ne ölelgessek mindenkit pl egy új társaságban, inkább vagyok az a beszélgetős, barátságos és a jól ismert embereket (mértékben) ölelgetős típus.
2021. máj. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Nálam hangulat és mennyiség függő is. Ha keveset iszok, de már érzem, akkor barátságos vagyok minden random emberrel, és ismerkedek. Ha sokat iszok és rossz az alap hangulatom, akkor előjön vagy a kötekedős, vagy a sírós depressziós😅

De ha házibuli, akkor már inkább a bealvós.

2021. máj. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Magabiztosabbra, gátlástalanabbra.

Könnyebben nyítok lányok irányába, persze ebben az állapotomban sem vesztem el az erkölcsöm, józan ítélőképességem, hogy mi a jó/ rossz - nekem/ nőnek.

Fiúkkal szemben türelmetlenebb mert legtöbbjük hülyék mint a faS7om, józan állapotomban nem próbálnám lenyomni őket mert félnék, hogy visszaütnek, de ha részeg/ ittas vagyok akkor ezzel nem törődöm és simán félrehívom, hogy beverjem az orrát.

2021. máj. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sunshinedoll ***** válasza:
83%

Mennyiség- és italfüggő. Bortól bealvós, rövidtől Rocky (mármint pofázos csak, verekedni nem szoktam), ha keverem, akkor sírós.

Valamint én kocsmapolitikus vagyok már az első ital előtt is, állandóan, mindig :D

2021. máj. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Jókedélyű, nevetős, barátságos, nyitott leszek egy bizonyos szintig. Ölelgetős nem leszek, de ha valaki az, akkor szívesen fogadom az ölelését. Ilyenkor szívesebben, mint józanul. :D

Aztán ha nincs vevő a nyitottságomra, vagy túltolom, akkor bealvós fázis jön.

Fentiekhez az kell, hogy magamnak adagoljam a piát. Ne erőltesse, ne tukmálja senki, ne más akarja diktálni a tempót. Fiatal koromban még volt rá példa, hogy engedtem ennek, nem volt jó vége általában. Mostmár szerencsére kinőttük ezt a korszakot. Mostmár az kell hozzá, hogy azt igyak, amit szeretek, ne azt, ami van. :D Különben rosszullét, bortól fejfájás, bealvás.

2021. máj. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam fokozatok vannak.

Kb 3sör+2feles, ez a vidám barátságos ölelkezős...

5-6sör + 4feles, önjelölt roky

7+sör 5+ feles és ezek felett, sírós depressziós.

2021. máj. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Senior Séf ***** válasza:
100%
Én józanul is nagy kanegér voltam. Ha piáltam, még nagyobb, csak akkor nem indig állt fel, amikor oda került a sor.
2021. máj. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!