Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan illeszkedjek be a...

Hogyan illeszkedjek be a suliba és szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
Nehez megy nekem ez a barátkozás dolog.. 9.es lany vagyok,gimis lettem azaz uj osztalyba kerultem. Probaltam baratkozni nyitni az emberek felé de csak félig-meddig jott ossze mert nem mindig tudtam full onmagam lenni es elengedni magam. Lett par csaj akikkel viszonylag jol elvoltam es ilyen haversag alakult ki. Viszont ugye kozbejott a karanten amiben fel evig az osztalyombol senkivel se beszeltem talalkoztam. Ez a par csaj ugyanabban a varosban laknak(az osztalyom 3/4e kolis es ok is azok) es nagyon sokatftalalkoztak ez ido alatt... (én nem vagyok kolis am)Most ahogy visszamentunk probaltam veluk baratkozni nyitni viszont mar nem ugy viszonyulnak hozzam mint osszel, ráadásul nem akarom minden dolgukba beleutni az orrom mert ok tenyleg hihetetlenul joba vannak ugye a koli meg egy szoba meg ezek miatt...es sokszor ha odamegyek ugyerzem h zavarok mert kb semmilyen storyt nem ertek amirol beszelnek. Nemtudom mit tegyek mert az osztalyombol veluk vagyok el a legjobban legalabbis akkor ha elengedem magam. Hogyan baratkozzak jobban? Vagy hogyan tudnék be illeszkedni hozzajuk?

2021. máj. 13. 22:46
 1/1 NTBS ***** válasza:
Szerintem kérjél segítséget. Mond el a szüleidnek, hogy kapcsolatteremtési problémád van, és változtatni akarsz rajta. Ezután kerestek egy terapeutát, aki segít neked. Utána jobban fog menni, mert fel lesz tárva a probléma gyökere.
2022. febr. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!