Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy kell talpra állni?

Hogy kell talpra állni?

Figyelt kérdés

Hogy kell 0-ról elindulni az életben, csak pc szerelő szakkal úgy, hogy házam sincs? Mennyibe kerülnek az albérletek pesten kívűl? Nincs érettségim, emiatt gondolom 90%, hogy nem lesz rendesen fizető munkám. :(

Hogy kell megindulni az életben? Mindjárt vizsgázok pc szerelő szakkal, de elvileg ezzel csak minimálbért kereshetek, gondolom abból csak az albérleti díjat tudom fizetni, másra nem fog pénz maradni. Nincsenek barátaim, nincs barátnőm se, semmilyen rokonnal nem tartok kapcsolatot, még ha valaki hallana rólam valamit, csodálkozna hogy egyáltalán létezem. Semmi nincs az életemben, semmilyen hobbi, kommunikáció is alig van.. most mit kéne csinálnom? Adjak be magam egy szociális otthonba?

20/F vagyok.


2021. máj. 16. 20:43
 1/2 A kérdező kommentje:
És hallássérült vagyok. Tehát, sok munka számomra (még ha nem is akarom) kilőve.
2021. máj. 16. 20:44
 2/2 anonim ***** válasza:
53%
Hát öcsém, jó szar lapokat kaptál az élettől. Kitartást!
2021. máj. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!