Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha némított valaki messengeren...

Ha némított valaki messengeren aztán még likeolgatott 1 hónapig utánna facen majd törölte az egész facebook profilját, aztán pár nap múlva látom uj facet csinált amin már ugye nincs meg a némítás. Szerintetek rá írhatok? Mivel kezdjem a beszélgetés?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért némított nem vesztünk össze, jó kapcsolatban vagyunk, meg ez a likeolgatás is azt mutatja, ha rá írnék tuti írni megint vissza...

Szerintetek megpróbáljak újra ráírni? FONTOS lenne az ügy ami miatt akarok neki írni!



2021. máj. 24. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

A némítás és az újraregisztráció nem kelti felelős, megbízható ember benyomását, úgyhogy ha párkapcsolatról van szó, én sose szoktam senkinek ajánlani, hogy olyan emberrel kezdjen, aki le-föl rakja magát a közösségi platformokra, meg eltűnik/feltűnik összevissza. Az ilyenek szoktak nem hazajönni egyik este, meg véletlenül ott felejti magát valaki másnál.


Ha viszont nem párkapcsolati, hanem egyéb miatt fontos (pl. kutya veszettség elleni oltása, parkolási engedély, vagy gázszivárgás), akkor írj rá.

2021. máj. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Ezek utan barmi lehetseges. Ha rairsz, ciki nem lesz, az o keszuleke tunik erdekesnek.
2021. máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy ő némított téged, ha mellé még jóba is voltatok?


Ha pedig fontosnak érzed, hogy írj neki az új facebookjára nyugodtan írhatsz neki. Nincs abba semmi, ha te írsz neki.

2021. máj. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert ha írok neki, egy hónapja már üres kör pipát jelez ki nála messengeren azt hogy elküldve, és nem kézbesíti de a profiljára mindig rá tudtok ígyis menni és reagálni is tudott mindenre és én is nála facen amig nem csinált ugye uj facet. Es ezt nem értem/:
2021. máj. 25. 06:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor is üres elküldött fehér pipát jelez nála és nem pedig kézbesített teli pipát, ha nincs a telóján telepítve a messenger alkalmazás, hanem csak a telóján böngészőből használja a facebookot.


Ezáltal a telójára nem jön értesítés, nincs ami becsipogjon neki, hogy üzenete jött, mint ahogy a messenger szokott és ennek következtében a pipa csak üres elküldött fehér pipát fogsz látni, ha írsz neki.


Azért tudom ezt, mert én se nagyon használok messenger alkalmazást a telóm tárhelye miatt, hanem böngészőből facebookozok és sokan írták, hogy a pipa csak üres fehér elküldöttet jelez és nem pedig kézbesített teli pipát, amikor elérhető vagyok és éppen írnak nekem.

2021. máj. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Get a real life.
2021. máj. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!