Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ilyenek az emberek?

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam, hogy valakit odafent nem kedvel, mert ADHD & hallás károsodásom van.


Ezeknek köszönhetően elég gyakran előfordul hogy valamit meg se hallok, emiatt gyakran kínos helyzetekbe kerülök. E-mellet egy pici háttérzajnál már nem értem mit mond a másik, tehát még az is hátráltat.


Osztálytársaim még így-úgy elmennek, de rájuk is igaz ami a korcsoportomra (mai tinédzserek) úgy általában. Pl. nem értesz valamit? egyből autista g*ci vagy. Bezzeg ha ők nem értenek valamit, k*rva idegesítőek, stb. akkor te nem mondhatod nekik mert megint te leszel a sz*r.


Mások nyilvános megalázása, diszkrimináció, a "hú de vicces mert cigány" dolgok, lányok részéről k*rvulás, srácok részéről dohányzás már 15 (!) évesen...


Nemrég Minecraftoztunk, gondoltam jófej leszek, bérlek egy szervert. Kb. 10 éve játszok minecraftot lassan, de ennek ellenére rengeteg dolgot nem tudok mert annyira sosem érdekelt a játék. Erre nem tudok valamit, egyből mekkora hülye vagyok. Na ja.


---


Általánosban 8 éven keresztül célpont voltam, fogalmam sincs miért, de ennek köszönhetően a mások iránti bizalmam (néha még a saját családom iránti is) eléggé rossz.


Emberek közé nem szeretek menni, konkrétan a postáshoz se szeretek kimenni.


Van 1-2 barátom akikkel tudok dumálni, de néha náluk is az az érzésem hogy eléggé egyoldalúak a beszélgetések. Lány ügyekről meg ne is beszéljünk, már nem is próbálkozok, csak a szememmel nézelődök.


A játékok nem érdekelnek annyira (1 hét maximum és megunom őket), ami érdekel az meg nem a korcsoportomat érdekli általában, vagy nem ennyire.


Ennek a sok faktornak köszönhetően mára egy antiszociális seggfej vagyok, aki ül a szobájában egész nap, és gépezik mert mást nem nagyon tud csinálni.


Most nem szeretném részletezni hogy milyen vagyok még, ha valaki tudja milyen az ADHD, vagy utána olvas, nagy része a tüneteknek igaz rám.


Bocsánat hogy hosszú lett, de jól esik kiírni.


2021. máj. 30. 00:06
 1/2 anonim ***** válasza:
34%

Hogy miért ilyenek a mai fiatalok?


Mert egy szaros trendet követnek, mert ha nem vagy olyan mint a többi, nem hallgatod azokat a zenéket, nem cigizek, nem iszol, nem szexelsz 14-16 évesen, akkor máris egy senki és egy szerencsétlen leszel az ő gondolkodásuk szerint.


Legtöbben tömegcikkek, ugyanolyan futószalagon futó hülyegyerekek, engem is kikészít hidd el, és még sokakat, de akiket kikészít így is kevesebben vannak mint akik benne vannak ebben az egész alkoholos, cigis, utálkozó életmódban...

2021. máj. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Ennek a sok faktornak köszönhetően mára egy antiszociális seggfej vagyok"

Na, körülbelül ez megmagyaráz mindent.

Mert amiket leírtál, az régen sem volt másképp, és ha a nehéz évek nem változtattak volna ennyire meg, akkor a 15 évesen bagózó srác meg a "kurvuló" lány mögött is észrevennéd az embert.

2021. máj. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!