Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy félénk lány hol tud...

Egy félénk lány hol tud barátkozni iskolán kívül?

Figyelt kérdés
Bulikba, szórakozóhelyekre nem járok, és sajnos nincs elég bátorságom leszólítani embereket ha nem kötelező. Mégis inkább személyesen ismerkednék, legalább közel lenne az illető stb. Ötletek? :)

2021. jún. 8. 00:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Nézz körbe a neten, hogy milyen érdeklődési köreidnek megfelelő szórakozási lehetőségek, programok vannak a környékeden, és próbálkozz ott. Pl. szeptemberben majd a Könyvhéten nagyobb eséllyel gyűlnek össze olyanok, akik olvasnak és barátkoznának, mint random a városban.
2021. jún. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Netes ismerkedés esetén is lehet akkora szerencséd, hogy egy közelben lévő embert fogsz ki.
2021. jún. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Én az ilyen gamer/társasjáték kocsmákat tudom ajánlani. Ott rengetegen egyedül járnak, sőt sok helyen van olyan esemény amikor random embereket ültetnek össze társasozni.
2021. jún. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
online ismerkedéssel megégetheted magad könnyen, én nem azzal kezdeném
2021. jún. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha kisebb településen élsz, akkor általában online tudsz, nagyobb a merítés
2021. jún. 8. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vannak hobbijaid amikre tudsz támaszkodni ilyen téren?
2021. jún. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Akár egyházi közösségekbe is eljárhatsz. Azt nem írtad, hogy hány éves vagy a szüleid mennyire szólnának ebbe bele - de feltételezem, hogy ENGEDELMES, SZÓFOGADÓ gyermek lehetsz.


Azért írtam az egyházat, mert ott többnyire EGYSÉGRE törekszenek - bár nem teljesen konfliktusmentes ott sem az élet, de nagyobb eséllyel BE ÉS ELFOGADÓAK - főleg a fiatalokkal szemben.


Ajánlhatom akár a római katolikust vagy az evangélikust esetleg a reformátust - én a római katolikussal már nem vagyok annyira elégedett mint régebben voltam.


De a szüleidet kérdezd meg! Ők hogyan élték meg a vallásosságot? Milyen istenképpel rendelkeztek/rendelkeznek? Feltételezem, hogy BESZÉDES/BIZALMI viszonyban vagytok, csupán az egészséges kíváncsiság motoszkál benned, hogy jobban felfedezd a körülötted lévő világot.


Minden jót kívánok és vigyázz magadra! (Ezt írhattam volna privátban is, mert ezen az oldalon szoktak lenni erősen egyházellenes nézetek bőven.)

2021. jún. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én mindent ajánlok, csak az egyházat nem. Olyan mértékű kivételezés megy ott ha nem vallod ugyanazokat az elveket, hogy ha egyszer nem felelsz meg a normáknak, másnap már mindneki tudja és kiközösítenek.
2021. jún. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

ÉLETPÁLYÁT is tudsz választani, TOVÁBBTANULÁS szempontjából is nagyon jók lehetnek az egyházak, mert ajánlhatnak ÚJABB KAPCSOLATOKAT, akik segítenek tájékozódni a jövődet illetően. (Akár anyagi segítség kritikus vészhelyzetben.)


Elég nagy eséllyel NEM HASZNÁLNAK KI SZEXUÁLIS ÉRTELEMBEN - ez pedig kifejezetten VÉDETTSÉGET fog adni az élet viharaival szemben. Hiszen a tízparancsolatot igyekszenek betartani.


Remélem, hogy tudtam segíteni. :)

2021. jún. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért egyházi közösségbe küldeni kezdésnek ilyen állapotban.
2021. jún. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!