Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire irigykedtek arra,...

Mennyire irigykedtek arra, aki az egész nyarát bulizással fogja tölteni és ezzel rengeteg haverra fog szert tenni, ahol menőként/királyként fogják kezelni? Van ennél jobb élet?

Figyelt kérdés
2021. jún. 9. 08:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
95%
Az ilyenekre, mint te már gimisként is csak a “hülyegyerek” kifejezést használtam. Sok sikert az élethez, remélem egyszer majd sikerül felnőnöd, Pàn Péter.
2021. jún. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
95%
Rengeteg haverra fog szert tenni.. Aha.. és ha szarban lesz hol lesznek a haverok? :D
2021. jún. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
96%
Semennyire. 10 eve, huszonpar eveskent se irigykedtem ra. Xartam le, erre miert kellene irigynek lenni?
2021. jún. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem pont, hogy nem kapcsolatépítésre valók ezek a bulik.. itt max. bulicimborákra, ivópajtikra lehet szert tenni, tényleges, igazi barátságra, ismerettségre aligha. Én is azt tudom mondani, hogy majd felnősz, és megérted.

Az ilyen emberekre sosem tudtam és nem is akartam irigykedni, a minőségi szórakozás, időtöltés híve vagyok. De ha valakinek ebből áll az élete, ez teszi boldoggá, akkor csak hajrá :D Az én szememben nem ettől lesz valaki menő.

2021. jún. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
94%
Ó te...:) Az egész tinédzserkorom és a középsulis éveim, nyaraim így teltek. Király voltam. Apu megvette az autót, adott pénzt bulizni piázni.. Na és a haverok meg a sok csaj.. nagyon jó volt! De nem ér semmit:) Lassan 30 vagyok, szegény, magányos és nagyon nehéz az életem. Nem sajnáltatni akarom magam, csak rávilágítani, hogy ezek a dolgok, amiket jónak gondolsz később semmit sem érnek majd..
2021. jún. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nagyon, nekem kimaradt minden, így 26 éves koromra most próbálnám bepótolni, de ilyen korban valamiért már kellemetlennek érzem az ilyesmit, mégis szeretnék egy jó nyarat.
2021. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!