Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért mond a környezetem...

Miért mond a környezetem mindig rosszat azokról akiket én szeretek( szerelmileg, barátilag)? Még akkor is csúnyákat mond róla a környezetem, ha nem is ismeri az adott embert, ez milyen hülyeség már nem? Pedig értelmes, kedves emberekkel barátkozok.

Figyelt kérdés

2021. jún. 11. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Számomra evidens kenne, hogy ilyenkor rákérdezek:


"Hogy alakulhatott ki ez a véleményed, amikor nem is ismered?"


Aztán várnám a választ.

2021. jún. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, mikor megkérdezem tőlük az előbbi kérdést, azt mondák, nem mondják el nekem mert félnek, hogy megsértődök... Pedig soha nem szoktam semmin megsértődni úgyhogy ez szerintem csak olyan ki akarok bújni a válasz alól válasz.... Nem értem, évek óta ez megy.
2021. jún. 11. 12:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#2

Mondd azt nekik, hogy pont akkor fogsz megsértődni, ha nem adnak választ, mert akkor titkolódznak előtted és azt roppant nehezen viseled!

2021. jún. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért támadják a potenciális szexuális partnereidet leszólással, hogy kapcsolati és szexuális nyomorba taszítsanak. Már vagy leegyezték a hátad mögött, hogy kihez kell hozzámenned, vagy jelentős kompenzációt várnak el a partner családjának oldaláról azért, mert Te az ő "tulajdonuk", "haszonállatuk", stb. vagy! Fanatikus keresztényeknél az is lehetséges, hogy aszexuális léttel járó isteni szolgálatra szántak (apácának, papnak, stb.).
2021. jún. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!