Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Volt olyan aki egyébként...

Volt olyan aki egyébként kifejezetten élvezte ezt a koronavírusos időszakot?

Figyelt kérdés
Ha igen mit élveztél benne?

2021. jún. 12. 11:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Én. Hogy a buszon nem voltak emberek, az utcákon sem. Meg izgalmas volt ez a változás, nézni a világot hogy kezelik ezt. Nem féltem egyáltalán, és nem esett semmi bajom.
2021. jún. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Minden percét. Ahogy amiatt siránkozik mindenki hogy nem mehet sehova. Jókat derültem.
2021. jún. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

Remelem minel hamarabb visszajon.


Telen nem voltam egyaltalan beteg, de ha visszakerul minden ahogy volt akkor bemegyek egyetemre es minden 2. heten lebetegszem valami szarral. Es rendesen eszek, iszok, alszok, edzek.


Nyugodtabbak voltak az utcak, stb...


Nem kellett koran felkelni jelentektelen orak miatt vagy munka miatt.


Meg jo volt vegre egyedul lenni hosszabb ideig. Nem birom az egyetemi meg tomegkozlekedesi tomeget ahol egymas szajaban vagyunk kb.

2021. jún. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Introvertáltként minden perce ajándék, felüdülés
2021. jún. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
11%
Mindent introvertalt elvezte akinek nincsenek baratai, igy legalabb orultek, hogy a nagymenok se mehettek minden nap mas buliba es ok is foghattak a korlatozasokra, hogy miert otthon ulnek egesz nap.
2021. jún. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
#5 Biztosan ez új neked, de vannak akik büszkék arra hogy introvertáltak, én pl a hátam közepére nem kívánnék egy bulit, mert nem értem miért jó.
2021. jún. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

6


En azt vettem eszre, hogy azert jo bulizni, haveri tarsasagban hulyulni, csajozni meg ilyenek mert nem magukat adjak.


Szeretnek egy szerepet eljatszani es ez izgalmas nekik.

2021. jún. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Eleinte élveztem, hogy reggel az utak üresek voltak, voltak olyan napok amikor egyedül az én kocsim volt az úton. Semmi forgalom, semmi zaj. DE sajna egyre többen rájöttek, hogy nagyobb a hiszti ami vele jár, így egyre többen elkezdtek visszamenni a munkába, és újra forgalom, újra zaj lett.
2021. jún. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Futárként nagyon élveztem a kijárási tilalmat. Majdnem full üres utak, enyém volt az egész város. :D
2021. jún. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Introvertáltként jó volt a home office (vezetőként nem sok jutott), de a harmad létszámmal utó iroda nagyon kellemes volt. A könnyű bevásárlás és hasonlókról nem is beszélve
2021. jún. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!