Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért érzem magamat testileg...

Miért érzem magamat testileg is meg lelkileg is betegnek és félholtnak ha 3 napig nem látom azt a fiút aki tetszik?

Figyelt kérdés

2021. jún. 12. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
22%

Nem tudom, de énekeld ezt a dalt, hátha segít a tudat, hogy nem te egyedül vagy így. :)

https://www.youtube.com/watch?v=weVs4c2FvzU

"Volt nekem egy szép szeretőm,

De az olyan volt, de az olyan volt,

Ha egy nap nem láttuk egymást, két nap beteg volt,

Ha egy nap nem láttuk egymást, két nap beteg volt.


Harmadik nap megkérdeztem,

Téged mi lelt volt, téged mi lelt volt,

A szerelem a szívemet körülfogta volt,

A szerelem a szívemet körülfogta volt."

2021. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Miért nem látod 3 napig?
2021. jún. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert csak a buszmegállóba futunk össze hétköznap, hétvégén nem jár erre. Am tudom, hol lakik, 10 km-re levő faluba attól a várostól ahol én lakok.
2021. jún. 13. 07:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

Értem. Biztos azért érzed magad így, mert félsz, hogy elszalasztod annak a lehetőségét, hogy megismerkedj vele. Valójában az sem sokkal jobb, ha minden nap látod a buszmegállóban, de valahogy ez megnyugtat. Én többször ismerkedtem meg lányokkal úgy, hogy ők szólítottak meg és örültem neki, több hosszabb kapcsolatom is így kezdődött. Szóval ha ennyire foglalkoztat, szerintem nyugodtan szólítsd meg. Legrosszabb esetben kiderül, hogy őt nem érdekli a dolog.

2021. jún. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azert, mert eros erzelmeket erzel iranta. Ez melle meg a gondolataidat is kotod hozza, igy ujabb erzelmeket valtasz ki, amihez erosen ragaszkodsz.


Igy a mentalis hat az erzeseidre es az erzeseid az elmedre.

2021. jún. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kémény100 ***** válasza:
76%
Ismerkedj meg, így akkor fogod látni amikor akarod. Ha nem jön össze a dolog, akkor is megnyugszol.(lehet, hogy kiderül, egy bunkó és nem is leszel rá kíváncsi.Az ellenkezője is kiderülhet)
2021. jún. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert pula bolond vgy
2021. jún. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
46%

Mert szerelmes vagyol beléje.


F/103

2021. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
46%
Ezt az érzést szerelemnek hívják! :-)
2021. jún. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!