Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék titokban cigit...

Hogyan tudnék titokban cigit szerezni, hogy a szüleim ne tudjanak róla? Sajnos minden lépésemet figyelik, és nem engednek nagyon sehova csak az edzésre ahová járok. Suliba se akar senki cigit adni. Hogyan szerezzek mégis?

Figyelt kérdés

#szülő #szigorúság #cigi szerzés
2021. jún. 14. 16:56
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Nyáron töltöm a 17-et már. Lány vagyok.
2021. jún. 14. 17:03
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

Mi lenne, ha nem cigiznél? Tudom, menő lázadó dolognak tűnik, de tapasztalatból mondom, hogy hülyeség.

Én is 17 évesen szoktam rá, most vagyok negyven. Nemrég tettem le, eléggé szarul vagyok. Ez egy függőség, ami drága, és lassan megöl, de legalább nem ad semmit.

2021. jún. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Ne már, hogy nincs egy 18+ ismerősöd aki venne neked egy dobozzal. Egyébként tényleg hülyeség, hidd el nekem, akkor tört volna el a kezem amikor először rágyújtottam.
2021. jún. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nincs, mert azonnal szólna anyumnak hogy cigit vetetek vele....

Mondom, sajnos rövid pórázon vagyok tartva...

2021. jún. 14. 17:17
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is kipróbáltam már,1dobozzal elszivtam,de nem hatott meg.Szerintem te se szokj rá.Ronda ráncos vénasszony leszel,sárga fogakkal,véreres szemmel,és krákognod meg köpnöd kell mindig.
2021. jún. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy te rövid pórázon tartva. akkor soha nem is szokhattál volna rá. Az én anyám még azt is megérezte, amikor a vasútállomáson elment mellettem valaki, aki cigizett. Mindig rá is kérdezett, pedig én sosem dohányoztam.
2021. jún. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Én is kipróbáltam már, anyum csak azt engedte hogy előtte elszívjak egy szálat és azt mondta többet ne mert ha rászokok ugy elveret apámmal...

Mondom ugy kellet cigiznem hogy anyám előtt, nézte hogy szívom, jó érzés volt nem köhögtem, de mégiscsak ciki, hogy a saját anyámmal kellet kipróbálnom a cigit, úgy hogy közben nézi hogy szívom...

2021. jún. 14. 17:24
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
De miért szeretnél cigizni? Emberek szenvednek tőle, hogy nem tudnak leszokni. Érdemes rá se szokni.
2021. jún. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem menőségből! 8 éves korom óta akarok cigizni, tetszik a szertartás ennyi...
2021. jún. 14. 17:31
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó pénzbe kerül, büdös leszel tőle te is, a ruhád is, a leheleted is, ideges leszel ha nem jutsz hozzá, köhögni fogsz, roncsolod a tüdődet, kaparni fog a torkod, rekedt lesz a hangod....tényleg ezeket akarod?
2021. jún. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!