Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért tűnnek el a barátaim?

Miért tűnnek el a barátaim?

Figyelt kérdés

Szóval,elballagtam általánosból tavaly és onnan szinte eltűntek a barátaim,néha találkozunk útközben,buszon vagy vonaton és ennyi.

Régen sokat írogattunk,de ha én nem írok már nem is írnak.

Középsuliban lettek új barátaim,és velük szoktam is beszélgetni,de nem napi szinten.

Inkább csak a suliban.

Van egy barátom akit nagyon rég óta ismerek,már Ovi elött meg ismertem.de ő 3évvel fiatalabb,nem ciki hogy vele szoktam biziklizni,beszélgetni?

Kicsit furcsa,ha elballagsz egy iskolából így megszakad egy barátság?


16/f



2021. jún. 14. 18:20
 1/8 Lazy Lover ***** válasza:
100%
a fene tudja én rég ballagtam de ugyan az volt velem is sajnos sőt ma már 1 régi barátom sincs már ki koptak
2021. jún. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos akkor ezek a barátok nem a barátaid voltak. :(
2021. jún. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Azt, aki 3 évvel fiatalabb nálad azt hogy ismerted meg az ovi előtt?
2021. jún. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez valahol természetes. Nekem két gyerekkori barátom maradt csak, akivel már ovis korunk óta ismerjük egymást, de velük osztálytársak voltunk általánosban, évfolyamtársak gimiben és végül egy egyetemen is tanultunk tovább. Szóval velük emiatt értelemszerűen könnyebb volt tartani a kapcsolatot mindig is. Viszont a többiek, akik osztálytársaim voltak és a suli kapcsán lettünk jóban és barátkoztunk össze, mind elkoptak és max. váltunk pár szót, ha összefutunk valahol írunk egymásnak szülinapokon stb. Nem járunk már össze, nem beszélgetünk. Mindenkinek ment tovább az élete, ugye más suliba jártak, még tanulnak vagy már dolgoznak, elköltöztek, valaki már szült stb., szóval már nagyon kevés dolog kötne össze minket. 22/L
2021. jún. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Ez természetes dolog. Az ismerősökre, osztálytársakra nem úgy kell nézni mint legjobb barátokra. Egyszerűen nem kell hogy mindenkiből a legjobb barátod legyen. Ez nem is lehetséges. Ezért hívják "havernak", "ismerősnek" őket. De ez nem baj. Barát az csak pár van egy életben.

A másik hogy más felé sodor az élet. Ez is természetes. Ugyanez lesz ha befelyezed a középiskolát, utána az egyetemet és elkezdesz dolgozni. Minden alkalommal meg fogsz ismerni új embereket, jó pár lemorzsolódik. De ez is természetes. Ez az élet. Akiket szeretsz azokkal tarthatod a kapcsolatot. Talán megváltoznak, talán nem. Talán te fogsz változni. Mindenki változik, a körülmények is változnak..

2021. jún. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát szomorú,de valahol jó is.

Akkor próváljak minél több embert megismerni?

Én idővel ki szeretnék költözni,nem szeretnék Magyarországon maradni.

2021. jún. 14. 23:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem értem az összefüggést. Igaz higy te irányítod az életed de sok mindent nem lehet kiszámolni. Abból soha sem történt még baj ha vannak jóbarátai az embernek. Erőltetni viszont nem lehet.
2021. jún. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te azt se tudod, mit jelent a barátság. Google a barátod. Ezek csak sulis haverok. Még csak nem is haverok.
2021. jún. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!