Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy kezeli egy férfi,ha...

Hogy kezeli egy férfi,ha valaki azt mondja neki hogy meg akarja verni?

Figyelt kérdés
Közelebb lép,meg ilyenek
2021. jún. 17. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, aki komolyan bántani akar az nem fenyegetőzik. Ezzel csak ijesztget. Azt akarja érezni, hogy félsz tőle. Én nem szoktam hátrálni ha közel jönnek, bár nagyobb darab vagyok, de ezzel a testbeszéddel azt kommunikálom, hogy velem szemben nincs hatalma szóval cselekednie kell. De ettől sokan azonnal megijednek és nem kötekednek, ha nem gondolják komolyan. Én így szoktam megakadályozni, hogy belém kössenek.
2021. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha muszáj akkor le veri, ha nem muszáj akkor nem. Megmondod neki lehet próbálkozni aztán vagy neked megy, vagy meg hátrál.
2021. jún. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha neked ment akkor pedig ott már jogos az önvédelem. El lehet verni.
2021. jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Honnantól számít önvédelemnek?Ha közel lép nagyon,az már elég indok?
2021. jún. 17. 21:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha megtámad. Egyértelmű.
2021. jún. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az már elég,ha közel lép akár arcába van valakinek a támadó?

Vagy elkell odáig jutnia,hogy hozzáér a másikhoz akárhogyan is?

Mikortól jogos,mi a legkisebb dolog?Nem kellene időt hagyni neki,úgyhogy a legkisebb támadásnak minősülő dolgora lépni kellene nemde?

2021. jún. 17. 22:11
 7/11 anonim válasza:
Az első ütést te vid be!! Lehet nem jogszerű de ha ő kezdi Lehet nem kelsz majd fel!! Tapasztalatdbol mondom..
2021. jún. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sokat érek a jogaimmal, ha utána lábra sem tudok állni a maradék életemben. Ő meg kap egy felfüggesztettet 🙃
2021. jún. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Tok mindegy férfi vagy!! nem alhatsz felre mint egy kislány!

Max kapsz egy párat de legalább a ferfiasagodbol nem engedetel

2021. jún. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az helyzetfüggő, ami nincs leírva ezzel az aprócska adattal.

Én hagynám had csinálja. Nem szeretek verekedni. Voltak már belőle gondjaim, mert kiskamasz korom óta karatézok, és akkorát ütök, mint 4-6 átlag ember egyben.

Szóval ne te üsd az elsőt. Sőt csak akkor üss ha az feltétlen kell. Én szoktam hagyni had üssenek. Úgy se fáj, vérezni se szoktam ha ügyes vagyok. A dedóska meg kitombolja magát. Közben szoktam.hozzájuk beszélni, hogy nincs semmi baj, nyugodjon meg.

Nem tudom, ami jön.

2021. jún. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!