Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Legdurvább verekedés aminek...

Legdurvább verekedés aminek szemtanúja voltál?

Figyelt kérdés
Hogy történt és mi lett a vége?
2021. jún. 21. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Két osztálytársam verekedett össze 10.-ben, egyikük tipikus "kis szerencsétlen" volt (fizikailag nem gyenge egyáltalán csak életképtelen egy kicsit) másik meg azt hitte magáról hogy ő az úr az iskolában és folyamatosan csesztette. Végül egyik szünetben verekedéssé fajult a dolog, székeket dobáltak egymás fejének, ököllel ütötték egymást, asztalnak lökték egymást... Egy másik erős osztálytársam választotta szét őket, mi addig gyorsan hívtuk a tanárt. Végül ha jól emlékszem a folyamatos kötözködőt, aki kezdte, kirúgták, de a másikuk sem úszta meg igazgatói nélkül.
2021. jún. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%

Vasútállomáson régen egy elég nagydarab, bamba ember, és egy kis nő esete volt. A kis nő folyamatosan csesztette, provokálta az embert(jóval idősebb volt nála) sokan nézték őket.

Egyszer csak elborult a pali agya, és akkorát vert a nőre, hogy szabályosan megpördült a levegőben a tengelye körül.

Mentőt kellett hozzá hívni, nem is láttam, hogy utána megmozdult.

2021. jún. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
Az oktogonon egy szakadt nő elkezdte lábbal rúgni a hasonló kaliberű pasija seggét és úgy sétáltak miközben valamit hangosan magyaráztak egymásnak.
2021. jún. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%
Két csöves ment egymásnak,a vége az lett, hogy az egyik a sörösüveget törte szerteszét a másik fején, de ez még nem volt elég, utána egy jókora üvegszilánkot még átnyomott a másik szemgolyóján, szerintem meg sem állt az agyáig. Én mosolyogva rögzítettem az esetet a mobilomra, gondolván: "Ó, a vad állatvilág gyönyörű mindennapjai". 😁
2021. jún. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A 11.kerületben láttam, amikor egy pasi futott egy nő után ordítva. Aztán beérte és jól megcsapkodta meg megrángatta a hajánál fogva. Amikor elmentem mellettük akkor láttam, hogy a (nem akkor barnult) nő ellopta a csávó táskáját amiben benne volt mindene.


Azt hitte gyorsabb lesz, de nem jött össze. Még röhögtem is egy jót magamban.

2021. jún. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
100%

Maid' 50 éve történt, középiskola első osztályában. Mint minden frissen alakult közösségben, itt is jószerivel az első dolgunk volt felállítani a rangsort. Volt egy (igen, 1, azaz egy darab!) túlsúlyos srác. Az a lassú, látszólag nemtörődöm fajta, akinek a seggén menet közben is meg lehetett volna stoppolni a gatyát. Egy nyüzüge osztálytárs őt pécézte ki magának. Folyamatosan ugratta, gúnyolta, még fel is pofozta néha, egészen addig, míg a fickó egyszer azt nem mondta, hogy elég. A vékony srác persze nem fogta az adást, ő meg akarta mutatni a csajoknak, hogy mekkora ász, és amúgy egy ujjal, ahogy a kisbabáknak szokták, megsimogatta a kövér állát, aztán kis pofonokkal folytatta. Na, a daginak egyszer csak bedurrant az agya, felkapta a csávót, és kb 3 m-ről úgy odabaszta a táblához, hogy még az is leszakadt a helyéről.

U.i.: A nyüzi 3 hétre kórházba került, de sohasem jött vissza az osztályunkba.

2021. jún. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt egy enyhén "fogyatékos" osztálytársam. 8.ban azzal próbált menőzni, hogy ráhajt a lányokra, 3s feszegeti a határokat. Egyszer odament az egyik lányhoz, majd átkarolta, és annyit mondott:"cici" és megsimogatta a lányét, erre az felpofozta. Természetesen a fiúnak állt feljebb, és neki ment a lánynak. Erre a lánynak a fiú barátja megfogta a fiút, és hátra lökte, viszont az heverte a fejét. Mentőt kellett hívni, és a fiú szülei feljelentést tettek. Szerencséremindenki látta hogy mi történt.
2023. máj. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!