Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Létezik még ilyesmi?

Létezik még ilyesmi?

Figyelt kérdés

Olyan férfire gondolok, aki nagyon igényes magára és leginkább öltöny/nyakkendőben jár, illedelmes stb.

Van még ilyen egyáltalán Magyarországon?

Hol lehet találni ilyesmit?


2021. jún. 21. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Létezik.

De nem a kocsmában vagy a diszkóban fogod megtalálni.


Az ilyenek eleve a saját társaságukba járnak, és onnan választanak párt. Tudod: hasonló a hasonlónak örül.

2021. jún. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ezüst kanalat kihagytad a listából....
2021. jún. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

A párom bátyja

Ha csak a sarokra a Sparba megy oda is kB kiöltözik 🤦‍♀️

Télen is úgy ment vásárolni, hogy szövet kabát, alkalmi cipő stb stb

2021. jún. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha ilyen párt tudnék találni magamnak, mert én is mindenhová kiöltözök, szeretek nagyon elegánsan járni. És akikkel jártam ők meg sima póló gatya, kicsit kellemetlen volt.
2021. jún. 21. 13:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi a foglalkozásod, mi az érdeklődési területed, milyen emberekkel kerülsz kapcsolatba a hétköznapokban?
2021. jún. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Pénzügyes vagyok, irodában dolgozom. Szabadidőmben szeretek főzni, olvasni, vagy pedig természetbe járni.

A hétköznapokban igazából a kollégákkal (leginkább nőkkel dolgozom), meg pár baráttal.

2021. jún. 21. 13:26
 7/7 anonim ***** válasza:

6: nézd, ha ott abban a mikrokörnyezetben nem találsz hasonló embert, akkor kell találnod magadnak valami szabadidős elfoglaltságot, hobbyt, sportot, bármit - ahol esélyed lesz többféle emberrel ismerkedni.

Nem tudom, hány éves vagy, de egy generációval korábban mi általában az iskolai - egyetemi baráti társasággal töltöttük a szabadidőt. Mindig jött új ember... egy unokatesó, vagy testvér, vagy ezeknek a barátai.... Kirándulásokra, evezésre, stb. stb..... És elég sok házasság lett ezekből a kapcsolatokból. :)


Az én férjem pl. egy egyetemi baráti körben megismert lány bátyja. :)

2021. jún. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!