Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok, volt már olyan, hogy...

Lányok, volt már olyan, hogy aki megtetszett nektek, a tudtotokon kivül a társaság része lett?

Figyelt kérdés

Megtetszettem egy lánynak, viszont elszurtam az esélyemet nálla. Mostanában mintha nem igazán akarna velem foglalkozni. Elhivtam, hogy találkozzunk, de látszólag nem igazán érdekli. De jól kijöttem a társaságával, akikkel találkozgatni szokott.


Most elhivott az egyik fiú barátja és azt mondta, hogy a csaj is ott lesz. Ez most pozitivum vagy sem? Szerintetek hogy fog velem viselkedni? Iskolán kivül még nem találkoztam a lánnyal.



2021. jún. 24. 10:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudtomon kívül nem, előtte szóltak a barátaim, de ők még nem tudták akkor, hogy tetszik.
2021. jún. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!