Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha valaki Facen megváltoztatja...

Ha valaki Facen megváltoztatja a profilképét, de nem jelölt még vissza tegnap előtt jelöltem be és éjjel változtatta meg a profilképét akkor észrevette a jelölésemet és nem akar visszajelölni vagy még észre se vette?

Figyelt kérdés

2021. júl. 4. 05:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már olyan hogy valaki bejelölt, láttam és úgy voltam vele hogy majd mindjárt visszajelölöm csak még előtte megnézek valamit. Az lett a vége hogy teljesen elfelejtettem, napokig nem használtam a Facebookot aztán csak utána jelöltem vissza végül. De ha belépett akkor valószínűleg látta, innentől döntsd el te hogy úgy járt-e mint én vagy esetleg volt-e oka direkt nem visszajelölni.
2021. júl. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Én azért nem szoktam visszajelolni, mert nem érdekel adott ember.
2021. júl. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De ő egyáltalán tudja, hogy te ki is vagy? Vagy csak azért jelölted be, mert csak szimpatikus neked?


Mert, ha nem ismer téged, akkor ez nem meglepő, hogy nem reagál a jelölésedre.

2021. júl. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ismerősnek jelölés a neve.

Ha az ismerős szó mond neked valamit, akkor csak azokat jelöld be, akiket ismersz, mert aki nem ismer téged, az gyakori lesz, hogy nem fog reagálni neked visszaigazolással, esetleg jelölés helyett írj neki egy üzit.

2021. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Általában, ha valaki nem igazol vissza, vagy nem ismer, vagy nem szeretné a képeidet a hírfolyamában látni.
2021. júl. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!