Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kezdek rezisztenssé válni...

Kezdek rezisztenssé válni minden érzelemmel szemben. Mit tegyek, hogy ne legyek közömbös?

Figyelt kérdés

Kiskoromban mindennek örültem, ma már semminek.

Voltak plátói szerelmeim (iskolában) akárhogyan közeledtem feléjük, csúnyán megaláztak.

14 éves koromban már felismertem, hogy tényleg csak magamra számíthatok.

15 éves koromban öngyilkosságot kíséreltem meg. Nem sokkal azután lett az első párkapcsolatom. Egy idegroncs volt a párom, állandóan vitatkozott velem. Megcsalt, én pedig 16 éves korom után 1 hónappal szakítottam vele. 3,5 hónapos kínkapcsolat volt, vagy hogy is nevezzem.

Majd megint egy öngyilkossági kísérletem volt, egy darabig nem kerestem senkinek a társaságát.


Utána még ismerkedtem, de ennél csak annyival voltak jobbak a történtek, hogy 1 hónapnál tovább nem hagytam szenvedni a kapcsolatot, megcsalás után mindig szakítottam.


Kicsit több, mint egy éve nincs senkim, nem is ismerkedem.


Akármi történik velem, semmire nem tudok reagálni érzelmileg.

Legyen az haláleset vagy más veszteség, vagy akár emberi kapcsolatok.

Üres vagyok.


Mit kezdjek ezzel? Szeretnék lelkes lenni.

(Depressziós nem vagyok.)


2021. júl. 15. 09:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék egy pszichiterápiára, mert itt lehet akármiket tanácsolni, nem feltétlenül érnek bármit is.
2021. júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

11# Részt vettem olyanon, annak sem volt értelme.

Legalább megpróbáltam. :D

2021. júl. 15. 13:28
 13/13 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy nem volt jó szakember, vagy nem önszántadból mentél el.
2021. júl. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!