Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Saját tapasztalatokra vagyok...

Saját tapasztalatokra vagyok kiváncsi. Mennyire számít, hogy milyen társaságba van az ember tinikorában?

Figyelt kérdés
Voltak akik buliztak rengeteget, elitták az agyukat mert ilyen társaságba keveredtek, viszont nagykorukra összeszedték magukat és egy szuper munkahelyre kerültek?

2021. júl. 20. 02:07
 1/3 Nem tom... ***** válasza:
100%
Szerintem nem (feltétlen) társaság függő, hogy az ember mit csinál/ mire szok rá. Én például cigizek, annak ellenére, hogy amikor elkezdtem nem voltam benne olyan társaságba, ahol annyira cigiztek volna, bulizni is bulizok, viszont mégsem hanyagolom el a tanulást. Ember függő ez az egész. Nem lesz valaki csak azért alkesz, mert pl az egyik haverja az . Ugyan ez igaz mindenre. Az ember magában döntse el, hogy erre biztosan rá akar-e szokni, vagy, hogy le akarja - e tenni azt amire rá szokott. Mind 1, hogy mi az.
2021. júl. 20. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Erősen befolyásolja a tiniket a környezetük. Az más kérdés, hogy ha kikerülnek belőle kezdhetnek új életet
2021. júl. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez az adott embertől függ.

A középsulit végig ittam, drogoztam, fesztiválokra, koncertekre jártam. Lógtam a suliból, 3xor jártam a 9.-et,11.-ben pedig ott is hagytam a sulit.

20 éves voltam amikor megjött az eszem. Elkezdtem dolgozni, mellette tanfolyamra jártam, hogy legyen szakmám. 22 évesen már kibéreltem egy kis garzont. Mára teljesen rendbe jött az életem. Együttélek a párommal, saját vállalkozásunk van, halad az életünk folyamatosan a legjobb irányba.

Viszont a társaság akikkel Lógtam tizenévesen ebben a bulizós időszakban, 60%uk ugyanott tart még most is 10 évvel később. Egy részüknek az a természetes még mindig, hogy piálnak, nem dolgoznak, otthon élnek.... És itt vegyesen nőkről és férfiakról is beszélek.

Szóval szerintem teljesen mindegy a társaság, az adott illetőn múlik, hogy kiakar e lépni egyáltalán ebből a közegből és mennyire jön meg az esze.

29/N

2021. júl. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!