Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan vegyem rá, az egyik...

Hogyan vegyem rá, az egyik ismerősömet,hogy vegyen nekem cigit újra? Egyszer vett már nekem, és azt mondta nehéz volt elrejteni a dobozt a lakásban, hogy a túlbuzgó felesége ne vegye észre, mert amugy egyikük sem cigizik.

Figyelt kérdés

Amugy én sem cigizek, csak nagyon ritkán titokban mert a szüleim nagyon ellenzik, hogy dohányozni szeretnék. Már 10 hónapja nem szívtam el egy szálat, sem most valahogy nagyon szeretnék egyet elfüstölni,


mi a legjobb duma, hogy rávegyek valakit, hogy vegyen nekem cigit?


16 éves vagyok, nemsokára 17 éves leszek.



2021. júl. 21. 06:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, odamész a dohánybolt elé és megkérsz valakit.... Egyébként hogyhogy szeretnél cigizni? Van bármi haszna szerinted csak úgy elkezdeni, mert te szeretnéd?

Ez olyan mintha valaki azért kezdene el inni, mert ő szeretne alkoholista lenni...

2021. júl. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Itt egy kétezres légy szíves vegyél nekem egy cigit és a visszajáró a tiéd. A dohánybolt előtt ezzel a dumával megkérsz egy 18 évest.
2021. júl. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Ahogy írták kérj meg valakit a dohánybolt előtt.
2021. júl. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Túlbuzgó felsége elött.... Ja. Asszony a táskáját is áttúrja?


Kérj meg valakit a boltnál. Ennyi

2021. júl. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sorozatban írja ki ezeket a kérdéseket. Meg lehet ismerni, mert visszatérő motívum hogy hogyan szerezzen cigit 18 alatt, mert rá akar szokni. Nem tudtam még eldönteni hogy ennyire unatkozik vagy tényleg ennyire hülye.
2021. júl. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Én nem vennék neked és remélem más sem. Hadd csak, ne akarj füstölni. Később megköszönöd, ha nem leszel rászokva ilyen káros, büdös szenvedélyre! Ja és természetes, ha a fiam lennél és rajtakapnálak, akkor megetetném veled, és hónapokig semmire nem kapnál pénzt tőlem. Meg nyári munkára is elküldenélek büntetésből. Addig nem cigiznél, míg az én házamban laksz. Ha annyira dohányozni akar a nagyfiú, akkor költözzön el, éljen meg egymaga.
2021. júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!