Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tehetnék, ha ilyen nyomot...

Mit tehetnék, ha ilyen nyomot hagyott bennem a régi iskolai életem?

Figyelt kérdés
Jelenleg 20 éves vagyok. Középiskolában célpont voltam, 126 kilógramm voltam akkoriban, elég idióta tulajdonságokkal, hülyén is öltözködtem stb… Szóval ennek már több mint 3 éve. Azóta mondhatni “sikeresebb” vagyok, lefogytam 82 kg-ra, napi szinten edzek, egyéni vállalkozó vagyok. De a rendszeres megaláztatások mély nyomot hagytak bennem. Ahogy meglátom a volt osztálytársaim FB-n, elfog egy kellemetlen érzés… Nem kedvelem őket. Régen előfordult, hogy oda trollkodtak képeim alá, stb… Na most, ebből adódóan képet ki sem raktam magamról FB-re, mai napig nem szeretnék és épp miattuk. Instagrammon egyikük sem követ, és én sem őket, és tök felszabadultan pakolok ki oda képeket. Tiltsam le őket, nem lenne pofátlanság? Csak mert városban például simán összefuthatunk, stb…
2021. júl. 24. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem qvara nem erdekelnenek mit gondolnak, ha a varosba se jopofizol veluk, siman tiltas az osszesre, es eszre se fogjak venni, hogy levanak tiltva, max azt hiszik hogy torolted magad!
2021. júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem ártana elmenned egy pszichológus, aki segítene neked feldolgozni a traumádat.

Egyébként meg engem sem érdekelne, hogy mit gondolnak, törölném őket az ismerőseim közül, hát takarodjanak már az életedből.

2021. júl. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló élmények..

És nincs osztálytárs ismerősöm, ami azt illeti nemrég csináltam nagytakarítást face-n, így maradt 32 ismerősöm akikkel a való életben is jóban vagyok és tartom a kapcsolatot. Rengeteg jelölést is törlök mert nem tartom indokoltnak hogy ismerősöm legyen, pl egy olyan személy akit 3 éve láttam utoljára, és azt sem tudom mi van vele.

2021. júl. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Még te kérdezed, nem vagy-e pofátlan?? Minek törődsz egy gyökér véleményével, lelkivilágával? Egyáltalán minek jelölted ismerősnek? Kövesd ki, ha látod az utcán, kerüld ki nagy ivben. Az ilyeneknek az emlékét is végleg kitörölni, soha szoba nem állni vele! És nyugodtan legyél velük bunkó, ha netán hozzd szólnak.

Kutyábol nem lesz szalonna.

2021. júl. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azert ezt nem feltetlen tamasztom alá, hogy egy gyoker idovel bem nohet fel...!
2021. júl. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem*
2021. júl. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha felnő, az dicséretes, de kit érdekel, ha egyszer már elveszett a bizalom. Jobb nem vállalni a kockázatot, hogy még egyszer bánthasson. Egy ismerőssel kevesebb. Na és? Olyan nem is kell, akihez rossz élmény fűzödik.
2021. júl. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaja ebbe egyet ertek veled,igazad is van, csak azzal volt a gondom, hogy nem valtozhat meg!
2021. júl. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tiltsd le őket a francba. Engem is bullyngoltak általánosban, az összes bullyt letiltottam amint elballagtam, nem vagyok rájuk kíváncsi.
2021. júl. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért az ismerőseid? Amúgy Facebookon kb mindent be tudsz állítani, hogy ki mit láthat. Pl nekem olyan posztjaim vannak, amit csak az ismerőseim láthatnak, viszont van pár korlátozott, aki nem lát semmit csak a nyilvános posztokat (ami ugye nincs), kb annyit észlel, hogy ismerősök vagyunk, plusz látja a borítóképet és a profolképem. Pl ilyen korlátozott ismerős a főnököm is, nem kell tudnia hol merre mit csinálok.
2021. júl. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!