Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol tudnám még a Facebookon...

Hol tudnám még a Facebookon kívűl azzal felvenni a kapcsolatot akinek egy bizonyos okból tiltania kellet messengeren? Nincs meg a telószáma, és messze lakik sajnos. Pontos lakcímét sem tudom.

Figyelt kérdés

2021. júl. 29. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Sehogy. Hagyd békén. Nem véletlenül tiltott le!
2021. júl. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem én csináltam vmit, már többször letiltott valaki más miatt nem az én hibám és többször vissza is tiltott, de most nem tilt vissza már 1 hete, nem értem miért pedig nagyon jóba voltunk, soha nem volt semmi baj köztünk, csak vki megint bekevert és ezúttal nagyon úgy érzem. NAGYON BEKEVERT Valaki.
2021. júl. 29. 19:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Marad a tiltás. Tiszteletet nem véletlenül találták ki.
2021. júl. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha még a telefonszáma sincs meg nem lehetett akkora barátság…
2021. júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 ha ez igaz, akkor is hagyd békén, mert egy idiótáról van szó, aki nem tud külömbséget tenni 2 ember között.
2021. júl. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha letiltott téged mondjuk a párja, vagy más miatt, akkor is hagyd békén. Te azt hiszed, hogy ő akar veled beszélni, de még sincs így. Ne zaklasd szerencsétlen flótást!

Ha nagyon szeretne veled levelezni/beszélni akkor 5 percre feloldja a tiltást küld egy üzenetet egy feltöltőkártyás számmal majd újra tilt.

2021. júl. 30. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Basszus ez annyira tinilány problémának tűnik...

De igaza van a négyesnek,ha még a telószáma sincs meg akkor miről beszélünk?

Ha meg ő rögtön tilt minden alkalommal valami pletyka vagy "kavarás" miatt ahelyett,hogy megbeszélné veled, akkor meg tényleg hagyjad, mert kár az idődet pazarolnod rá..

2021. aug. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!