Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi lehet az oka, hogy én...

Mi lehet az oka, hogy én vagyok a téma? 18/L

Figyelt kérdés

A hétvégén egy buliban voltunk az egyik “baráti társasággal”, ismertük egymást régebbről de nem lógtunk együtt annyit mint mostanában.

Megvannak ismerősnek és ezt csak azért írom le mert lehet van valami fontossága

A lényeg pedig az,hogy az egyik srác közülük nagyon bejön és dumálunk is(elvagyunk)

Majd az éjjel csak úgy odajött hozzám barátnőm és megsúgta,hogy ez a fiú társaság rajtam röhög meg mikor beülnek valahova ÉN vagyok a téma és nem értettem, hogy miért mikor nem mutogatom magam nem r*banckodok nekik semmi, igaz barátságos vagyok és elbeszélgetek akármilyen korosztállyal de az akkor sem flörtölés főleg, hogy tetszik az a srác

Kérdeztem ki mondta neki és az egyik srác aki benne is van meg nem is abban a bandában.

Kettőnk közül pedig barátnőm az aki a masik fiú szeme láttára a többiekkel flörtöl hogy féltékennyé tegyen mást meg ilyenek ha én snapen küldök egy jó reggel snapet vagy akármit abban sincs kint semmim mert gondolok arra hogy lehet megmutatják neki vagy ilyesmi

Tényleg nem értem és rosszul esik gondoltam rá hogy majd megkérdezem azt a srácot aki tetszik vagy egy másikat akivel jobban ismerjük egymást hogy ez igaz vagy inkabb ne tegyem mert ugyis letagadják ..nemtudom

Ti mit tanácsoltok és megtudjátok ezt nekem magyarázni, akit jobban érdekel annak leírhatom privátba kicsit részletesebben



2021. aug. 2. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezed meg, mi ennyire vicces és kész. Köpni nyelni nem fog tudni,mivel egyáltalán n is számít rá, hogy tudsz róla! És miután válaszol, szépen ignoralok a...! :)
2021. aug. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Legalább kettővel legyen több agysejted, és ne menj bele a gyerekeskedésbe 18 évesen
2021. aug. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a gyerekeskedes, hogy ki mer alni magáért?

Hát pont, hogy nem!

Szépen húz csak még a határokat és vegyek a lapot, hogy undorító amit művelnek és tudsz mindenről! ;)

1#voltam

2021. aug. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem az a gyerekes, hogy ilyen emberekkel van egy társaságban és még le is süllyed a szintjükre, sz.rkavaró tinik drámája
2021. aug. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Ez jogos valahol
2021. aug. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ennyi információból ezt nem lehet megválaszolni. Ha kellően zavar a dolog, akkor a helyedben rákérdeznék a "srácnál, akivel jobban ismeritek egymást".
2021. aug. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szerintem is az lesz csak nagy eséllyel letagadná..

Halvány fogalmam sincs hogy miért lehetek én a téma mikor tényleg nem is dumáltam néhannyal vagy akivel igen azzal sem volt semmi flört

Én arra is gondoltam h kamuztak egymásnak h háát ja nekem is megvolt vagy ilyesmi

2021. aug. 2. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!