Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha valakitől kérdezek valamit...

Ha valakitől kérdezek valamit és felgman válaszol rá, akkor utál?

Figyelt kérdés
Volt egy adott szituáció ahol többen voltunk én kérdeztem valakit és flegman válaszolt, meg nem is nézett a szemembe, aztán meséltek én is elkezdtem mondani valamit és belevágott hogy szia... Az én nevem, erre az egyik srác azt mondta hogy bunkóság volt, ő meg azt mondta hogy nem is nekem mondta a srác meg azt mondta hogy mindenkinek mondtam.

2021. aug. 4. 14:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Annyi még hogy sose csinált ilyet még velem az adott személy.
2021. aug. 4. 14:13
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szóval beszélsz és közbevág valaki hogy szia józsi? majd emiatt valaki lebunkózza, ő meg azt mondja hogy nem is a józsinak mondta hogy szia józsi hanem mindenkinek? mi a franc??? ebből semmit nem lehet érteni.
2021. aug. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én szerintem az a szituáció, ami volt, amikor mindenkinek köszönt és nem csak flegmán, hogy szia, amikor meséltél és amit többen hallottak, mire az ő neve meg ez volt, és megkérdezte amikor bunkó volt, és az a srác meg szerintem jól mondta a szemedbe, hogy válaszolt.
2021. aug. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez az írás annyira titokzatosan van megfogalmazva, hogy nem lehet rá érdemben válaszolni... Mi volt a szituáció? Milyen jellegű volt az adott kérdés? Vagy legalább annyit árulj el, hogy milyen viszonyban vagy az adott személlyel?

Általánosságban azt lehet mondani, hogy aki foghegyről válaszol és nem veszi fel veled a szemkontaktust, az semmibe vesz, nem kedvel, de minekutána nem tudunk semmit, nem tudom hogy voltak-e "enyhítő körülmények"? (spicces volt, másra figyelt, a többieknek "játszotta az eszét", korábban megsértetted, csak nem vetted észre és most "törlesztett")

2021. aug. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ideges! Kérdezd meg, tudsz-e segíteni valamiben? És tudathatod vele, a szelidek öröklik a földet! Talán kíváncsivá teszed, honnan veszed? Ezt a Biblia írja!
2021. aug. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Voltam már hasonló szituban, amikor flegmáztam a nővel. Később jöttem rá, hogy azért tettem ezt, mert tetszik, de nem lehet köztünk semmi sem, így eltávolodtam tőle.
2021. aug. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vagy bunko vagy rosszkedvű

De ink előbbi

2021. aug. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Valószínű, hogy nem ütötted meg az ingerküszöbét.
2021. aug. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!