Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kínos/zavaró mozis élmény?...

Kínos/zavaró mozis élmény? nézted volna a filmet, de valaki vegig zavart?

Figyelt kérdés
Mi tegnap volt Az idő-t megnezni. Mellénk ült 3 csaj, vegig rohadt hangosan beszéltek, nevetgeltek (ami teljesen kizokkentett minket a hangulatból, egy vigjateknal oke, de ez inkabb thrillerszerű volt), az egyik ugy zabalta a csipszet, hogy otthon nem csamcsogok es ropogtatok így, meg nemvolt lenemitva a telefonja es percenkent felvillant az én es a mögöttem ulok pofajaba. Egyszer kedvesen rájuk szóltunk, hogyha lehetne halkabban, de folytattak. Aztan a film vege elott fel órával kimentek, es vissza se jöttek, persze az osszes üdítős dobozt meg popcornos dobozt otthagyva szetcseszve. Az ilyeneknek nem volt tanitva mozi etikett? Es ez nagyon gyakori, h a horror filmeket valami gyerek társaság vegig röhögni, nem ettol lesz vki sztem érett, hogyha feljön egy hulla akkor szakadás van, ezzel elrontják masok filmnezeset, ezert utalok moziba jarni, mert mindig van egy par ilyen hulye. Amugy nem 50 eves boomer vagyok, 20 eves lany vagyok:D
2021. aug. 5. 13:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Rengeteg ilyen bunkó van, ezért én már ritkán járok moziba. Én mondjuk öreg vagyok, de ez nem korfüggő, hogy zavar a melletted vihogó, zacskóval zörgő gyökér. A legkeményebb ilyen sztorim, amikor két részeg fazon csinálta ezt, és verekedés lett belőle, mert a mögöttük ülő ember megunta, és hátulról addig ütötte mindkettőt, amíg kuss nem lett.
2021. aug. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Ez adja meg a hangulatot :)
2021. aug. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló volt a helyzet. 3 szemben ülő csaj végig telefonozta a filmet. Csináltak 500 képet vakuval. Természetesen szóltunk nekik és leálltak, de azért elhallatszott egy "ki a g*cit érdekel". Utána csak beszélgettek és rágcsáltak nyitott szájjal.
2021. aug. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Az ilyenek miatt se tettem be a lábam moziba már vagy 10 éve :) Ha látni akarok egy filmet várok amíg kijön máshova is (DVD, streaming, stb.)
2021. aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Gyakori93 ***** válasza:
100%

Sajnos sok az ilyen nyomorult, aki nem tud viselkedni.

Én meg oldottam a mozis élményt, vettem egy projektort meg egy jó hangrendszert, és otthon az ágyamban fekve nézem a 104coll-ban vetített filmet! 😄

2021. aug. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De ez tok gaz, hogy az ilyenek miatt nem jar csomo ember moziba, nem? Nehogymár… ezeket kene kiküldeni, meg jol szajbaverni.
2021. aug. 5. 13:41
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Kényesek
2021. aug. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Szexfilm közben leszopnak valakit, na az zavaró lehet :D
2021. aug. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%

Egyszer mentem egyedül moziba. Egy srác mellém ült, pedig láttam a jegyén, hogy marhára nem ott volt a helye. Csámcsogott, meg mozgolódott állandóan. Aztán egy csaj mögöttem kiöntötte a kóláját, az ülésem is olyan lett egy kicsit, szóval arrébb ültem (fél terem üres volt egyébként). A srác széke ugyan nem lett olyan (nem arra az oldalra fröccsent a kóla), de fogta magát és átült mellém. A film közben a kezemet is megfogta, de egyszer nem nézett rám. A film végén felállt és elment. Ha köszön, bemutatkozik, akkor nem zavart volna, de így furcsa volt.

Meg volt egyszer hogy egy anyuka behozott egy sérült kislányt tolószékben. A film felénél valami szag megcsapta az orromat, hallottam hogy mások is motyognak, hogy fhu te valami nagyon büdös, mi ez. Aztán 20 perc múlva az első sorban vitázni kezdett egy férfi a fent említett anyukával, aki behozta a sérült kislányt. Kiderült, hogy a lányka pelenkát viselt és sajnos nagydolga volt, azt éreztük, anyuka viszont nem akarta kivinni cserélni, mert hogy akkor lemarad a filmről.

2021. aug. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Akciófilm közben a vászon előtt kergetőzött négy gyerek. Mármint szó szerint fogócskáztak, sorok között és az üres helyen, sikongatva. Senki nem szólt rájuk. A film után a folyosó közepén - puha szőnyeg, szintkülönbség miatt lejtő - elkezdtek lehengerkedni mint egy dombról. Megint nem szólt rájuk senki (személyzet). Eskü nem érettem.


Horror alatti vihogós kamaszok is megvoltak, mondjuk ott többen kiakadtak, egy hárajtós jellegű pasi ordított rájuk a végén, hogy kuss legyen, vagy odamegy, onnantól voltak többé-kevésbé csendben.


De kukoricával dobálós, lábat székre felpakolós, folyamatosan beszélgetős, anyamitörténik 16+ filmen... párom meg énrám szól rám, hogy ne veszekedjek, hát basszus, nem azért fizettem, hogy ezt hallgassam film helyett.

2021. aug. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!