Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok, mi lesz az...

Mit gondoltok, mi lesz az iskolakezdéssel/meddig járhatunk majd suliba?

Figyelt kérdés
Elsősorban az egyetemekre célzom. Megmondom őszintén, nagyon szívesen visszatérnék már, rá is készültem, most lennék másodéves, az első tanévben cirka 3 hónapot mehettünk be, novemberig, ugyebár. Igen, jogosnak tartom, ha valaki azt mondja, hogy vírushelyzetben ne azzal törődjek, hogy bejárhatunk-e, stb., pusztán véleményekre vagyok kíváncsi, ki hogy ítéli meg, mi várható.

2021. aug. 15. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Én is szívesen mennék már vissza egyetemre, szerintem meg lehetne oldani úgy hogy akinek van védettségi kártyája bejárhat, akinek nincs maradjon otthon és neki online menne az óra. Halálra unnám magam itthon ülni....
2021. aug. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Hihetetlen, hogy nem unjátok még naponta ezerszer kiírni ezeket a kérdéseket.

Kérdező nem ismered a keresőt az oldalon, ami kidobna neked 6000 ugyanilyen kérdést?

2021. aug. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Én örülnék, ha visszaállna minden a normál kerékvágásba, otthon ugyan kényelmesebb, de ez hátrány is egyben, könnyű belekényelmesedni a dolgokba, ráadásul az online oktatás meg se közelíti a személyes konzultációkat.
2021. aug. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Egyetemista vagyok, én a hibrid oktatásnak örülnék a legjobban, azaz ha a gyakorlatok személyesen lennének megtartva, az elmélet pedig online, mert sok esetben teljesen felesleges végigülni az elméleti órákat, csak időhúzás.
2021. aug. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Csak ma ez a többedik kérdés. Egyemistaként nehéz lenne keresni?
2021. aug. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

Szeretem a gyakori kérdéseket böngészni de mióta elszaporodtak ismét az ezzel kapcsolatos kérdések hányingerem van ettől.


4 kedvenc kategóriám van, az emberek, a közlekedés, a közoktatás és a politika. Ebből 3 kategória csak ezekből a kérdésekből áll ki.


Nem lehet valahogy kiszelektálni ezeket? Nincs valami szűrő, amit be tudok magamnak állítani, hogy bizonyos kulcsszavas kérdéseket ne dobjon fel?

2021. aug. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Tök mindegy, mi, a pórnép mit gondolunk. A honatyaúristenek majd döntenek a sorsunkról, mi pedig hűséges kutyaként bólogatunk, bármi legyen is az :/
2021. aug. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
Igen járhatsz és ha nem mész magadtól segítek neked, hogy nehogy otthon maradj.)
2021. aug. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
#6: Én is frászt kapok ezektől már. Ki kìváncsi naponta erre a rinyálásra??? Nekem is az emberek kategória a kedvencem itt, de lassan olvashatatlan.
2021. aug. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Vityán kívül ezt senki nem tudja. Kérdezd tőle
2021. aug. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!