Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sokat dolgozók, marad elég...

Sokat dolgozók, marad elég idő mindenre?

Figyelt kérdés

Milyen sokat dolgoztok? Marad elég idő a hobbitokra, barátokra, ház körüli munkára stb...?

Aki szingli az tud elég időt szánni ismerkedésre, randizásra, szórakozásra?

Elleben, aki családos; mennyi időt tudtok szánni szüleitekre, gyermekeitekre?



2021. aug. 25. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmire nincs időm kb. Heti 1 szabadnap, 70-90 óra munka
2021. aug. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Többször volt ilyen időszakom.

Az egyik 3 éven keresztül tartott. Munka mellett levelezőn jártam egyetemre és mellette volt még csomó elfoglaltság. Pl masodallas, jogsi, háztartás, különtanárhoz jártam meg ilyenek. Egyébként volt kapcsolatom is ezen időszak alatt. Amúgy pihenni se tudtam.


Aztán az előző munkahelyemen volt egy időszak, hogy 2,5 hónapig heti kB 1 pihenő nap volt, a többin 12-18 órákat dolgoztunk(ez havi szinten 260 óra volt kB, mert heti 36 órára voltunk bejelentve). Az a munkahely amúgy is ratelepedett az emberre és kB semmi másról nem szólt az életem. Barátokkal azért találkoztam meg maradt a háztartás mint hobbi. Ismerkedni abban az időben nem ismerkedtem, de amint felmondtam lett új kapcsolatom is 😆

2021. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
elmentem kacsafeldolgozóba, nem maradt elég időm. kiléptem 2 hónap után. annyit nem érnek ezek a szar gyári melók hogy tényleg élni se lehessen mellette. anélkül meg munkanélküli az ember sok szabadidővel de nulla pénzzel...
2021. aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hetkoznap nincs, hétvégén igen
2021. aug. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3. vagyok, vigyázzatok megkeresett egy idegen privátban és ""segítséget"" akart nyújtani kéretlenül, nem tudom kikre utazik de biztos nem tőle fogom várni a világmegváltó csodát:D másolom:


"Helló!Én a HLBS-nél dolgozom,és segítek embereknek megoldani az egészségügyi,karrieri,lelki,magukkal kapcsolatos gondjaikat.

Mely területen vannak a legégetőbb,megoldásra váró problémáid?

Milyen eszközökkel,hogyan próbáltad megoldani őket?

A válaszban leírtakkal mi a mostani helyzet?"


visszakérdezgettem párat hogy miből gondolja hogy én tőle szeretnék segítséget kérni majd kértem hogy hagyjon békén

2021. aug. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Uhh, Diesel gyerek nekem is írt. Kértem, hogy hagyjon és miután nem tette tiltottam.
2021. aug. 26. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!