Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mik a prioritások az életedben?

Mik a prioritások az életedben?

Figyelt kérdés
Hogy néz ki a fontossági sorrend? Akár ki is fejtheted, hogy mi miért került egy adott helyre. Szerinted működőképes egy olyan élet, ahol pl. az illető nem tesz sorrendet család, barátok, és a párja között?

2021. aug. 26. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1.Egészséges mozgásban gazdag életmód (testi és lelki egészség, harmónia)

2. Család

3. Munkahely

4. Szabadidő

2021. aug. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

1. Család

2. Munkahely, pénz

3. Szabadidő, hobbik

4. Barátok

5. A macskám

6. Párkapcsolat

2021. aug. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Egészség

Lelki és fizikai is, ha a többi tényező nem tartja tiszteletben azt, hogy nekem lelkileg épp melyikre van szükségem, akkor lépek. Például ha a partnerem nincs tekintettel arra, hogy nekem igényem van a sportra és folyamatosan akadályoz benne, kivágom. Ha a főnököm nincs tekintettel arra, hogy neken 8 órás a munkaidőm és a családommal akarok lenni, nem este 10 kor más szarjait javítani, akkor fogom magam és felmondok. Aki nem tiszteli a határaimat, attól elköszönök.


2. Munka

Egyrészt mert szeretem és nagyon sokat fektettem a tanulmányaimba, másrészt meg mert pénz nélkül nem boldogulok. Nem az aktuális munkahelyem a fontos, azt bármikor otthagyom szemrebbenés nélkül, ha nem tetszik, hanem az, hogy foglalkozhassak a munkámmal, fejlődhessek benne, hasznosnak és hatékonynak érezhessem magam.


3. Család

Elsősorban anyukám és a párom, majd a régi barátaim. A többieket leszarom és ha nem tisztelik a felsoroltakat vagy engem, mehetnek, ahova akarnak. Ahogy mindenki más is, akit újonnan ismertem meg. Nem vagyok az a fajta, aki mártírcsicskakét tűri, ha a haverok vagy a távoli família sértegeti őt vagy a tényleges szeretteit. Elküldök mindenkit a bús pitsába, felkelek az asztaltól és azokkal az emberekkel leszek, akik még nem okoztak csalódást. Ezek a felsoroltak. :)


4. Sport

Ha nem történik valami nagyon rendkívüli, nem hagyom ki. Igazítom a munkához és a szeretteimmel töltött időhöz, ezért került csak a negyedik helyre. De egyébként nem tudnék nélküle élni. Jobban, mint egy személy nélkül.


5. Hobbi, egyéb

Nekem ez inkább helykitöltő szereppel bír. A fő hobbim a sport, a többi csak kreatívkodás, amire vagy jut idő vagy nem.

2021. aug. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Munka. Más nincs.
2021. aug. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A rendszeres napi, egészséges székletürités beállítása.
2021. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Boldog és szabad legyek.

2. Iskola, tanulás, kepességeim bebizonyítása.

3. Sport.

4. Hobbik.


Más egyáltalan nem érdekel.

2021. aug. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!